×


Daha Az
Daha Fazla
Odalar
Tesis Özellikleri
Harita - Lokasyon
Diğer Bilgiler
Denize mesafe:
Deniz yok
Havalanına mesafe:
Havaalanı yok
Şehir merkezine mesafe:
Şehir merkezi yok
Sezon:
/
Müşteri Yorumları
/ 4 Yorum
5
Erinç Hanım'ın güleryüzü ve muhteşem kahvaltıları sayesinde çok keyifli bir bayram tatili geçirdik. Her şey için tekrar teşekkürler.
5
öncelikle bu güzel mekan için tarif edebilecek bir kelime bulamamaktan dolayı sıkıntı duyduğumu belirtmeliyim. Erinç Hanım'ın güler yüzü, hoşsohbetinden mi başlasam; yemeklerin lezzetinden mi, minik Damla'nın bize mutluluk veren hallerinden mi? Eolya Konukevi insanı içine öyle bir çekiyor ki gözünüz güzelim Ayvalık'ı görmez oluyor! tatilimiz boyunca dışarı çkmışlığım çok azdır:)tattırdığınız meyve şaraplarının ve doyumsuz kahvaltıların tadı hala damağımda...ve o güzel huzur kokusu hala burnumda...o kadar mutlu ayrıldık ki konuk evinden, bunları yazarken bile yüzüm gülüyor:) iyi ki böyle bi mekan var...iyi ki varsınız sevgili Erinç Hanım ve Damla :)
4
Baharın bize hediye ettiği o güzelim güneşli günlerde kaldık Eolya Konukevinde.Aklımda en belirgin kalan evdeki huzurdu.Ev diyorum çünkü başka kelime yerine geçmiyor.Erinç Hanım harika bir ev sahibi.Tabii evin küçük sahibesi de kızlarımıza arkadaş oldu.Umarım tekrar ziyaret etme fırsatı buluruz.Herşey için teşekkürler.
4
Öncelikle işletme sahibi güzel insan Erinç hanıma sonsuz teşekürler.Ayvalığa giderseniz muhakkak kalınacak tek yer var oda Eolya konuk evi.Nedeni ise bir aile sıcaklığını aratmayacak kadar doğal ve masal kokan havası ile insana huzur veren mükemmel bir yer olmadıdır.Bizlere bu güzel mekanı kazandırdığı için Erinç hanıma tekrar tekrar teşekkürler.....
Yeni yorum yaz
( 0 ile 5 arası )

Your comment sending. Please wait.
Yorumunuz gönderildi. Onaylandıktan sonra görüntülenecektir.
Editör'den Öneriler
Sevgili Ziyaretçimiz
Otelimizin sayfasına hoş geldiniz. Bu sitede otelimiz hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca konuk yorumlarını okuyabilir ve siz de yorum yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya rezervasyon talebiniz olursa bilgi formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İyi Tatiller...
Favorilere Ekle
Favoriler