×
Faralya'da Ne Yenir

Yer Önerisi: Mandarin Mango Hotel
KAHVALTI: Mandarin & Mango da kahvaltı güne keyif katarak başlamak icin iyi bir nedendir. Tuzlu ve tatlının ağırlıklı olduğu Türk tarzı kahvaltı düşünün, anahtar kelime ise burada: ‘bolluk’tur.
Küçük tabaklarda sıralanmış biz Türk ailelerinin damak tadında hilesiz katkısız peynirler, zeytinler, ev yapımı reçeller, sebze sote, yeşillik, meyva ve küçük atıştırmalık hamur işleri ile yumurtanın dilediğiniz çeşitleri, yine ev yapımı katkısız ekmekler size en güzel şekilde günaydın, bu ne güzel bir gündür dedirtecektir. Kahvaltınıza eşlik eden şahane çay, filter kahve zaten olacak ancak kahvaltının son noktası mis gibi kokan Türk kahveniz ise güzel bir ohhh dedirtecektir.
Öneri isterseniz safranlı peynirli omlet rengi, lezzeti, şifası ile tavsiye edilir ki ardından da ballı yogurt şahane gider.
AKŞAM YEMEĞİ
Mandarin & Mango da akşam yemekleri set menü yani sürprizleri ve bir sonraki adımı beklemeyi sevenlere tavsiye dilebilecek en güzel yemek yeme şeklidir. Akşam yemekleri özenli atmosfer ve servisi ile size güzel anlar yaşatarak aslen adını tadını bildiğiniz lezzetleri Mandarin & Mango dokunuşu farkı ile sunmaktadır. Türk mutfağı ve Mandarin & Mango’nun yıllar içerisinde annelerimiz gibi uydurdugu anne lezzetinde bize özel mezeleri ile başlangıç yapıp, istisnasiz tüm misafirlerin lezzetine doyamadığı çorbalarından biri ile devam eder. Biraz molalanıp yine hiçbir standart veya klasik tarife uymayan ara sıcakları gelir, ardından et/tavuk/balik üçlemesinden birini içeren ana yemeğe yine süprizleri olan sebze ve pilavları eşlik eder. Son noktayı gecenin artik ohhh dediginiz ana ise tatlı/meyva eşliğinde çay, kahve ve doğal bitki çayları koyar.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler
{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler