×

5. Doğada Oyun ve Sanat Kampları 2016 - Pastoral Vadi Fethiye 138 kişi tarafından bu hafta okundu

5. Doğada Oyun ve Sanat Kampları 2016

Bu yaz aileniz ile birlikte doğa ve sanatı buluşturan, bol oyunlu bir yaz kampında keyifli ve sanat dolu bir hafta geçirmeye ne dersiniz?

Çizgi Çocuk Atölyesi ve Yeşim’in Müzik Odası,  Fethiye’nin Yanıklar Köy’ünde Pastoral Vadi Organik Tarım ve Ekolojik Yasam Çiftliği’nde çocuklar ile,dördünce kez buluşuyor!

Sanat kampında, çocuklar doğa içinde keyifle öğrenirken resim, müzik, heykelin bir araya geldiği, oyunlarla hayallerini ifade edebilecekleri yeni yollar keşfedecekler. Pastoral Vadi’de çocuklar özgürce hem oynayacak hem de disiplinler arası üreterek şehirde yapamadıklarının keyfini çıkaracaklar. Tavuklar, keçiler, koyunlar ve ekolojik bitkilerin arasında şehir yaşamının onlara sunduğu sanal dünyadan uzaklaşma imkanı bulacaklar.

KATILIMCI EĞİTMEN VE ATÖLYELER

Çizgi Çocuk Atölyesi / Yasemin Erdin Tavukçu & Zeynep Cin

Yeşim’in Müzik Odası / Yeşim Tezgören

Pastoral’deki doğa kampında çocuklar ile öncelikle bolca oyun planlandık; şehirde oynayamadıklarından. Bazıları bizim çocukluğumuzdan. İçindeki çocukla katılmak isteyen yetişkinlere de açık.

Tabi ki bol bol da resim, heykel ve müzik! Doğada renkler ve şekiller şehirde olduğu gibi değil, malzeme bol. Sesler büyüleyici, kendi orkestramızı ve enstrümanlarımızı yaratmak için de ilhamla dolu. Atölyeler de Pastoral’in güzellikleri içinde resim heykele, heykel müziğe, müzik oyuna, oyun sanata dönüşecek…

Bu sene kamplara misafir olacak tiyatro oyuncusu Onur Şenol'un masallar ve kuklalarla gerçekleştireceği “Çocuklara Meddahlık” gösterileri ile hem çocuklar hem de yetişkinler geceleri de çok eğlenecek. Ayrıca jonglörlük ve doğal kozmetik atölyelerine de yetişkinler çocuklarıyla beraber katılabilecek.

Bu yıl farklı yaş gruplarında çocuklar için dört ayrı kamp planladık:

1. Kamp

4 – 6 yaş: 19 Haziran Pazar giriş – 25 Haziran Cumartesi çıkış, 6 gece 7 gün

2. Kamp

7 – 10 yaş: 26 Haziran Pazar giriş – 2 Temmuz Cumartesi çıkış, 6 gece 7 gün

3. Kamp

4 – 6 yaş: 7 Ağustos Pazar giriş – 13 Ağustos Cumartesi çıkış, 6 gece 7 gün

4. Kamp

7 – 10 yaş: 14 Ağustos Pazar giriş – 20 Ağustos Cumartesi çıkış, 6 gece 7 gün

Pastoral Vadi’de tam pansiyona sabah, öğlen ve akşam yemeği ve çay, kahve, kek poğaca gibi atıştırmalıklar, dalından topladığımız limonlardan limonata gibi süprizler de dahil. Yemeklerini tandır ve ocakta odun ateşi kullanarak, geleneksel yöntemlerle pişiren Pastoral Vadi’de organik olarak üretilen ürünlerle, yöresel Akdeniz mutfağına özgü, geleneksel-yerel tatlar taşıyan yemeklerle kokular ve tatlarda da sınır yok.

Kampla ilgili ücret bilgisi ve diğer tüm bilgiler için: http://cizgicocukatolyesi.com/2016-yaz-kampimiz/ linkinden; rezervasyon ve sorularınız için: [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Geçen sene gerçekleştirdiğimiz kampımızın görüntülerine bu videodan ulaşabilirsiniz: 

https://vimeo.com/135302780

 

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler