×

Ailenizle Kaçamak Yapabileceğiniz Dağ Evleri 2579 kişi tarafından bu hafta okundu

Tepeniz çok attı, şehir hayatı yordu, sevdiklerinizle bir yere kaçmaya ihtiyacınız var..veya her şey yolunda sadece keyif yapmak istiyorsunuz. Yaz veya kış hiç fark etmez. Otel odasına sığmak yerine geniş bir alanda, yemeğinizi yapmak, ev tadında bir konforda birkaç tatlı gün geçirmek..

Olympos Mountain Lodge – Kemer

Olympos Milli Parkı içerisinde, tarihi Likya Yolu üzerinde, mitolojik Olimpos Dağı’nın eteklerinde, denizden 800 metre yükseklikte harika bir dağ evi. Deniz manzaralı büyük terasa, dev şömineye, açık mutfak ve bara sahip. 6 odası mevcut. Otele ulaşmak için: 

Fidanka Evleri – Kalkan

Kalkan’ın Biblosu olarak seçilen Fidanka Evleri’nde odalar süit şeklinde ve denize 200 mt mesafede yer alıyor. Odanızda denize karşı jakuziye girebilir keyif yapabilirsiniz.

Ay-Fi Dam – Kızılcahamam

Doğa ile iç içe dinlenerek ve spor yaparak, sevdikleriniz ile birlikte keyifli ve unutulmaz anları paylaşarak geçirmek için güzel şömineli bir dağ evi.

Bakkhos Guesthouse – Kuşadası

Bacchus, adını manzarasını oluşturan üzüm bağlarının çağrıştırdığı bir  efsaneden alıyor; şarap tanrısı “Bacchus”. Manzarası ve dekorasyonu oldukça içten. Yemekleriniz kocaman bir sofrada oldukça keyifli.

Altın Çeşmeli Konak – Altınoluk

Doğanın ve tarihin tam kalbindeki  Çeşmeli Konak 9 odalı bir butik otel. Çok eski çağlardan beri tanrılara yakıştırılan bir doğanın içinde; bölgenin meşhur ”havası ve suyundan” payını almak isteyen herkese açık…

Villa Neva

Villa Neva, Kartalkaya’da kayak yapmak, arkadaşlarınızla konaklamak, hem şömine keyfi yapmak bir de üzerine kendiniz pişirip kendiniz yemek isterseniz dağ yolunda, yedi odasıyla alternatif bir konaklama seçeneği sunuyor.

Lucky Deer – Bolu

Bolu’ya 50 km. mesafede bir küçük dağ evi. Konuklarına safari imkanı sunuyor. Yaban hayatı izleyebilecekleri gözetleme mekanlarında heyecanlı saatler yaşayabilirsiniz.

Değirmenyeri Dağ Evleri – Mudurnu

Güzel bir bahçem, içinden akan küçük bir dere, havuzda balıklar, ördekler ayrıca tavşanlar, sincaplar, tavuklar ve köpekler..Etrafta yeşillik..5 ev bulunmakta, 28 kişilik yatak kapasitesi mevcut. 

Erguvanlı Ev – Kaz Dağları

Çanakkale Kaz Dağları’nın eteklerindeki Yeşilyurt Köyü’nde 22 yataklı küçük bir otel. Etrafı çam ağaçlarıyla kaplı otel köyün alt kısmındaki bir vadinin yamacında bulunuyor. Otelden göz alabildiğine uzanan zeytinlikler ve deniz görünüyor. Yedi adet iki kişilik standart oda, bir suit oda ve dört yataklı bir ev bulunuyor.

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler