×

Alacati Uluslararasi Balikcilik Turnuvasi, VODAFONE ile rastgele diyor 64 kişi tarafından bu hafta okundu

Avrupa’nın en büyük 3 balıkçılık yarışması arasında yerini alan “Alaçatı Uluslararası Balıkçılık Turnuvası”nın dördüncüsü, 28 Ekim–1 Kasım 2010 tarihleri arasında, Vodafone Ana Sponsorluğu’nda ve Port Alaçatı Marina’nın ev sahipliğinde gerçekleşecek.

Alaçatı Uluslararası Balıkçılık Turnuvası, amatör balıkçılık etkinlikleri konusunda uzman, dünyanın birçok yerinde uluslar arası turnuvalara katılmış Murat İyriboz, IGFA (International Game Fish Association - Uluslararası Spor Balıkçılık Federasyonu) Türkiye Temsilcisi Elvio Pennetti ve turizm profesyoneli İlknur İçingir tarafından uluslararası standartlarda organize ediliyor. Vodafone ana sponsorluğunda düzenlenen yarışma, IGFA tarafından belirlenen sportif balıkçılık anlayışı ve turnuvaya özel kurallar çerçevesinde gerçekleşecek.

Turnuvanın toplam ödülü olan 8500 USD ve ayrıca 6500 USD değerindeki balıkçılık malzemeleri, genel klasmanda ilk üçe giren yarışmacılar ile en büyük balık ve turnuva özel ödülünü kazanan katılımcılar arasında paylaşılacak.

50 asil ve 5 yedek tekne kapasitesine çıkartılan turnuvaya yoğun katılım bekleniyor. Yarışmaya her yıl katılan Yunan balıkçılar, bu yıl da turnuvaya yoğun ilgi gösteriyor. Bu yıl ayrıca Güney Afrika, A.B.D. ve İtalya dan katılacak sporcular olacak.Turnuvanın tanınmış simaları arasında Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, İzmir ticaret odası başkanı Ekrem Demirtaş, İskender Atakan, Mustafa Taviloğlu, Gökhan Çarmıklı, İsmail Boyner gibi isimler de bulunuyor.

Vodafone ile birlikte turnuvaya destek verenler arasında Port Alaçatı Marina, Carlsberg, Türk Hava Yolları, Gant, , Accurate, H2O Pro, CMS, Lowrance, Dell, Seguar, 7800 Çeşme, Solto Otel, Port Balık ve Alaçatı Belediyesi yer alıyor.

Turnuva ile ilgili daha geniş bilgi ve fotoğraflara www.alacatifishing.com  adresinden ulaşabilirsiniz.

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler