×

Alaçatı Viento Otel'de %20 İndirim Ayrıcalığı 77 kişi tarafından bu hafta okundu

Alaçatı Viento Otel'de %20 İndirim Ayrıcalığı:

 • Küçük Oteller Sitesi üzerinden geri ödenmez (nonrefundable) rezervasyon yaptıran misafirlerimize %20 indirim uygulanır.
 • 26-29 Mart Alaçatı Ot festivali, 23 Nisan, 1 Mayıs, Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı ve Cumhuriyet Bayramı tatillerinde minumum konaklama 3 gündür.
 • Huzuru yakalamak isteyen gezginlerin eşsiz sığınağı; mavinin ve beyazın huzur verici sakinliğinde doğayla iç içe verilecek molanın yegane adresi, Alaçatı… Mavi pencereli camlarından sakız sardunyalarının sarktığı; arnavut kaldırımlı sokaklarında komşu teyzelerin sohbetleri arasında kaybolacağınız; düşle gerçeğin birbirine karıştığı; doğaya ve doğala olan saygının temeli üzerine kurulmuş köy hayatının daimi hüküm sürdüğü köyümüz Alaçatı... Mavi bayrağa gerek duymaksızın kendi doğasını koruyan eşsiz mavilikteki denizlerinde yüzmeye, kumsallarında güneşlenmeye, gecelerini yaşamaya doyamayacağınız ve tekrar tekrar gelmek isteyeceğiniz hatta gelenlere burada yaşamalıyım dedirten ve sadece tatil beldesi olmayan, bir yaşam biçimi olan, geleceğe dair düşler kurduran bir yer Alaçatı...

  Alaçatı’nın tüm bu özelliklerine ilaveten kaliteyi, konforu hiçbir yapmacıklığa yer vermeden, günün her anında yaşamanın ve yaşamaktan keyif almanın güzelliğini sunan bir mekan Viento Hotel...

 • Telefon 1 : + 90 232 716 95 85
  Telefon 2 : +90 533 285 59 62
  Web Adresi : www.kucukoteller.com.tr/viento-alacati
  Adres : Yeni Mecidiye Mah. 11039 Sok. No:18 Alaçatı - İzmir / Türkiye
  Denize Mesafe : 3 km
  Havaalanına Mesafe : 80 km
  Yol Tarifi * Alaçatı otoban gişelerinden çıktıktan sonra karşınıza çıkan ilk kavşaktan sol yapınız ve Alaçatı levhasını takip ediniz. * Sağ yönünüzde Macro Center market ve sonra Tansaş market gelecek şekilde yukarı yönlü devam ediniz. * 100 mt. Sonra sağınızda Alaçatı Belediyesi, solunuzda Alaçatı Turizm Ofisi ve Alaçatı taksi durağını göreceksiniz. Bu yerden tekrar U dönüşü yaparak taksi durağının sokağına giriniz. * Sokağın içinde Ateş otoparkını göreceksiniz (Aracınızı bu otoparka Viento Hotel’e geldiğinizi söyleyerek ücretsiz park edebilirsiniz.). Otopark görevlilerine sorarak veya otoparkın bulunduğu yerden 200 mt. düz ilerleyerek otelimize gelebilirsiniz.
KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler