×

Alanarin Konak Alaçatı dan İndirimli Promosyonlar 63 kişi tarafından bu hafta okundu

Ege'nin parıldayan güneşi ve Alaçatı'nın eşsiz esintisiyle sizi karşılayacak bir aile oteli.. Alaçatı'nın merkezinde yel değirmenlerine karşı, doğal Alaçatı taşı, beyaz köy sıvası ve ahşap malzemeler kullanarak, büyük kızlarının ismini taşıyan keyifli bir ev yapmışlar kendilerine, artık sizi de bekliyorlar….

Eğlence mekanlarına ve restaurantlara yürüme mesafesindeki AlaNarin Otel ayrıca, günün her saati sizlere sessiz ve huzurlu bir ortamda dinlenme imkanı sunuyor. 4'ü standart, 2'si lüks ve 2'si suit olan odalarında ücretsiz wifi erişimi, klima, uydu tv ve minibar bulunuyor.

Güne güzel bir kahvaltı ile başlayıp, havuz kenarında devam edebileceğiniz unatamayacağınız bir Ege tatili için AlaNarin Otel'e misafir olun…

Detaylar;

Ücretsiz Tek Yön Havalimanı Transferi 5 Gece ve Üzeri Rezervasyonlarınız için Tek Yön Adnan Menderes Havalimanı Transferi Ücretsiz! Maksimum 4 kişi için geçerlidir.

Ücretsiz Çift Yön Havalimanı Transferi 7 Gece ve Üzeri Rezervasyonlarınız için Çift Yön Adnan Menderes Havalimanı Transferi Ücretsiz! Makismum 4 kişi için geçerlidir.

%15 İndirim Telefon ile Yapacağınız Rezervasyonlarınız için Anında %15 İndirim!

3 Gece Kal - 2 Gece Öde 22 Haziran 2017 Tarihine Kadar Resmi Tatiller ve Şeker Bayramı Dönemleri Hariç Yapacağınız Konaklamalarda 3 Gece Kal - 2 Gece Öde! Resmi Tatiller ve Şeker Bayramı Dönemleri Hariçtir.

Balayı Paketi Balayı Çiftlerine Özel Odada Demet Çiçek ve Ücretsiz Şarap!

Detalar: www.kucukoteller.com.tr/alanarin-hotel
Telefon 1 : +90 232 716 74 77
Telefon 2 : +90 539 662 15 64

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler