×

Assos Kartal Yuvası'nda 3 gün ve üzeri konaklama %15 İndirimli 58 kişi tarafından bu hafta okundu

ASSOS KARTAL YUVASI OTEL'den yaza merhaba:11.07.15'e kadar 3 gün ve üzeri tüm konaklamalar %15 indirimli.

Üstelik hergün brunch keyfi...

2006 yılında kurulmuş olan Otel Kartal Yuvası, 2014 yılbaşı itibarıyla tamamen yenilenmiş konseptiyle hizmete yeniden açılmış. Otel yamaçtaki bir kayanın üzerine kurulmuş olup, alabildiğine dağ, orman, Edremit Körfezi ve Midilli manzarasına sahip.

''Assos Kartal Yuvası Otel'de her gün,saat 14.00'e kadar, ücrete dahil ve 35'in üzerinde çok özel çeşitle Brunch servis edilmekte.''

Assos Kartal Yuvası Otelin 'The Rock Restoran ve Bar'ında, odalarında, ya da kamelyalarında veya havuzunda inanılmaz manzaradan etkilenip kendinizi cennetten bir kesitte hissedebilirsiniz. O halde gözlerinizi kapatın bir hayal kurun... Şehrin kalabalığından uzaktasınız. Yemyeşil ağaçların arasında, gökyüzüne daha da yakınsınız. Sadece kuş sesleri ve siz...

Otelin tüm odaları farklı döşenmiş ayrıca herbirinde oda içinde ve terasında oturma gruplarına sahip. Bazı odalarında ve restaurantında şömine de mevcut. Yaşam alanları çok akıllıca yaratılmış. Banyoları çok şık! Ev sahiplerine ait diğer otel olan KAYALAR TERRACE OTEL 5 km. mesafede ve o otelin de tüm imkanlarından faydalanma hakkına sahipsiniz. Sahildeki anlaşmalı oldukları plajdan denize girme şansınız da var, mesafe sadece 2 km.

İLETİŞİM:

Telefon 1 : 0286 764 0032
Telefon 2 : 0545 207 3036
Web Adresi :
www.kucukoteller.com.tr/kartal-yuvasi-otel
Adres :
Sazlı köyü altı mevkii Assos, Ayvacık / ÇANAKKALE
Denize Mesafe :
1.5km
Havaalanına Mesafe :
60km
Yol Tarifi
Edremit-Küçükkuyu istikametinden geliyorsanız,Küçükkuyu'yu geçer geçmez sola Assos sahil yoluna girip 12.km den sağa Sazlı Köyüne doğru çıkıyorsunuz.1.5 km sonra oteldesiniz. Çanakkale yönünden geliyorsanız,Ayvacık çıkışından sağa Assos yönüne dönüp,2.5km. sonraki köprüden hemen sonra sola,Sazlı Köyü yoluna girerseniz,Sazlı Köyünden 1km. sonra oteldesiniz.
KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler