×

Assos Kartal Yuvasında Romantizme ne dersiniz? 80 kişi tarafından bu hafta okundu

''Kartal Yuvası Otel, en yakın yerleşim birimine 1km. uzaklığı ile doğayı tamamen kucaklamanızı sağlıyor. Sessizliğin sesini, sadece kuş seslerini, müthiş bir dağ manzarasını, gözün alabildiği kadar zeytin ve çam ormanını, Midilli adası ve ayrıca çok geniş açılı deniz manzarası sunuyor.

Tüm bunları çok nadide romantik odalarıyla da bütünlüyor. Özellikle de balayı çiftlerinin tercih ettiği ve romantizmin doruklarını yaşatan Wooden Dublex Odası, yattığınız yerden dahi tüm manzarayı size sunmasıyla ünlü. Bu oda dışında Red Wein Suit'te şömineli ve tamamen ahşap olması yüzünden tercih edilmekte. Ayrıca Black Eagle Standart Room renklerinin ahengiyle aşkı çağrıştırıyor.

Tüm odalarında eğer balayı çiftiyseniz sizi sürprizler bekliyor. Yada bir evlilik yıldönümü, yaşgünü, herhangi bir kutlama... Kısacası romantik bir gece geçirmek istiyorsanız haber vermeniz yeterli.''

Telefon 1 : 0286 764 0032
Telefon 2 : 0545 207 3036

Web Adresi : www.kucukoteller.com.tr/kartal-yuvasi-otel

Adres : Sazlı köyü altı mevkii Assos, Ayvacık / ÇANAKKALE

Denize Mesafe : 1.5km
Havaalanına Mesafe : 60km
Yol Tarifi Edremit-Küçükkuyu istikametinden geliyorsanız,Küçükkuyu'yu geçer geçmez sola Assos sahil yoluna girip 12.km den sağa Sazlı Köyüne doğru çıkıyorsunuz.1.5 km sonra oteldesiniz. Çanakkale yönünden geliyorsanız,Ayvacık çıkışından sağa Assos yönüne dönüp,2.5km. sonraki köprüden hemen sonra sola,Sazlı Köyü yoluna girerseniz,Sazlı Köyünden 1km. sonra oteldesiniz.
KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler