×

Assos Kayalar Terrace Hotel Balayı ve Romantik çiftler için ideal ! 173 kişi tarafından bu hafta okundu

'Assos'a 10km. mesafede, köy dinginliğini, olağanüstü manzaraların tamamını sunan, modern çizgilerle donatılmış yeni bir otel olan Kayalar Terrace Hotel, balayı çiftleri ve romantik çiftler için ideal...

Gece yıldızların ihtişamını da sunan Kayalar Terrace'ın terasındaki The Terrace Grill&Bar'da, romantik geceler müthiş bir yemeklede süslenebilir, belki bir gitar yada keman bu geceye renkte katabilir. Eğer dolunaya da denk gelirseniz Edremit Körfezi'nin yakamozu inanılmaz güzellikte.

Odalarının tamamı deniz manzaralı ve özellikle Gulf Room yada Lesvos Room yattığınız yerden dahi tüm anlatılanları size yaşatıyor, size de yaşamak düşüyor. Balayı çiftleri için sürprizler var. Kutlamalara, özel günlere büyük önem gösterilmekte. Güneşin Midilli üzerine batması kaçırılmamalı... ''

Telefon 1 : +90 286 723 4602
Telefon 2 : +90 5452073036
Adres : Kayalar köyü No: 24 Ayvacık / Çanakkale
Denize Mesafe : 4 km
Havaalanına Mesafe : 60 km
Yol Tarifi  Edremit-Küçükkuyu istikametinden geliyorsanız,Küçükkuyu'yu geçer geçmez sola Assos sahil yoluna girip 10.km den sağa Kayalar Köyüne çıkıyorsunuz.
Çanakkale yönünden geliyorsanız,Ayvacık çıkışından sağa Assos yönüne dönüp,2.5km. kadar sonraki köprüden hemen sonra sola,Kayalar Köyü yoluna girerseniz 6km. sonra oteldesiniz.

 

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler