×

Assos Kayalar Terrace Hotel - Sömestr Programı 74 kişi tarafından bu hafta okundu

Assos Kayalar Terrace Hotel - Sömestr Programı

Kayalar Terrace yada kardeş otel Kartal Yuvası'nda 23.01-07.02 arası en az 3 gece yada üzeri kalındığında toplam oda ücreti %15 indirimli olarak sunuluyor.

Bölgeye gelmişken; Köy etrafında uzun yada kısa yürüyüş parkurları mevcut. Yürüyüş sonunda yada molada istek üzerine sucuk-ekmek, çay-kahve keyfi mümkün. Köyde gezinti, köy kahvesinde Kahveci Recep'te sohbet ve çay molasıyla daha ilginç oluyor.

Aynı şirkete ait olan 4 km mesafedeki Kartal Yuvası Otelin tüm imkanlarından, havuzundan yada sahildeki anlaşmalı plajdan ücretsiz faydalanabiliyorsunuz.

Kartal Yuvası Otel'de her cumartesi oğlak çevirme ve Fasıl günü.

Assos (Behramkale) (9km),Truva antik kentlerine(60km), Adatepe tarihi köyüne, Zeus Altarına, Mıhlı Şelalesine(14km), Kaz dağları Milli Parkına(40km), isteğiniz üzerine geziler düzenleyebiliyor yada sizi yönlendiriyorlar.

Telefon 1 : +90 286 723 4602
Telefon 2 :
+90 5452073036
Web Adresi :
  www.kucukoteller.com.tr/kayalar-terrace-otel
Adres :
Kayalar köyü No: 24 Ayvacık / Çanakkale
Denize Mesafe :
4 km
Havaalanına Mesafe :
60 km
Yol Tarifi
 Edremit-Küçükkuyu istikametinden geliyorsanız, Küçükkuyu'yu geçer geçmez sola Assos sahil yoluna girip 10.km den sağa Kayalar Köyüne çıkıyorsunuz.
Çanakkale yönünden geliyorsanız, Ayvacık çıkışından sağa Assos yönüne dönüp, 2.5km. kadar sonraki köprüden hemen sonra sola,Kayalar Köyü yoluna girerseniz 6km. sonra oteldesiniz.
KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler