×

Avrupa'nın En Romantik Hotel'i Villa Mahal - Kalkan da Size Özel Bir Teklif 218 kişi tarafından bu hafta okundu

Hotel Villa Mahal’den 2017 Mayıs ve Ekim Konaklamalarınız için size özel fırsatlar…

Mayıs ve Ekim aylarında en az 3 gece konaklamalarınızda %15 indirim, Romantik bir akşam yemeği ve dalga sesleri eşliğinde bir masaj hediye !!!!

7/24 REZERVASYON: [email protected]

PK. 07960 Kalkan - Antalya – Türkiye

www.villamahal.com

+90 (242) 844 32 68

Otel Hakkında: Villa Mahal Oteli tek kelimeyle nefes kesici bir yer. Kıvrımlı beyaz duvarları, tepenin yamacından akarak masmavi Akdeniz’in engin sularına dökülüyor adeta.

Mahal’ı keşfe çıktığınızda, her köşede bir hazine saklı olduğunu göreceksiniz. Yıllanmış bahçelerinden, limon, zeytin ve incir ağaçları gibi çeşitli bitki türlerinin büyüleyici kokuları etrafa yayılıyor.

Bahçelerin yakınında bulanan üçgen biçimindeki sihirli sonsuzluk havuzu, sularına yansıyan baştan çıkarıcı güneş ışınlarıyla adeta sizi kendine davet ediyor. Havuzun kenarındaki yumuşak yastıklar ve çimler üzerinde dinlenebilir, stresinizi atabilirsiniz.

Odalardan inen basamaklar havuzun yanından geçerek sizi denize ulaştırıyorlar.

Suyun kenarına vardığınızda, otelin gizli mücevheri çıkar karşınıza: Mahal Beach Club. Tepenin yamacına yapılmış platformlardan oluşan kulüp, zeytin ağaçlarının konuksever gölgelerine gizlenmiş gibi.

Kulüp, yukarıdan denize bakan bir konumda yer alıyor. Yeraltından gelen doğal tatlı su sayesinde denizin suyu her zaman berraktır ve çok az tuzlu. Şezlonglar etrafa ferah bir şekilde dağıtılmış. Böylece, ziyaretçilerin plajda her zaman kendilerine ait ferah bir alana sahip olarak dalgaların sesinin tadını çıkarabilmesi sağlanmış.

Deniz kıyısındaki restoranları gün boyu soğuk içecek servisi yapıyor ve eğer kendinizi bu cennetten ayırmayı başarabilirseniz 'dingy sailing' de dahil olmak üzere her tür su sporunu yapabilirsiniz.

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler