×

Ayvalık Macaron Konağı - Sevgililer Günü 188 kişi tarafından bu hafta okundu

Sevgilileri bu özel günde Ayvalığın romantik tarihi atmosferinde 1880’ lerden kalan konağımızda günün konforu ile ağırlamaya hazırız. Unutulmaz bir sevgililer günü için Macaron Konağına bekliyoruz. Detaylı bilgi ve rezervasyon için bizi arayınız.

Telefon 1 : +90 530 110 22 41
Telefon 2 :
+90 266 312 77 41
Web Adresi :
www.kucukoteller.com.tr/macaron-konagi
Adres :
13 Nisan Caddesi 18.Sokak  No:56 Ayvalık

Denize Mesafe : 150m
Havaalanına Mesafe : 45km edremit korfez havaalani
Yol Tarifi
 Ayvalik merkezde Tansas Supermarketin arkasinda kaliyor.

Macaron Konağı hakkında:

Macaron Konağı, Ayvalık merkezde  sayılı tarihi  binalarından birinin restorasyonu ile günümüz konforu, keyifli bahçesi ile dört mevsimi, farklı renk ve tatlarla yaşatıyor. Konak; sahipleri tarafından eski bir papaz evininin restore edilip otel haline getirilmesiyle oluşturulmuş. Kendileri için yola çıkmışken sahip oldukları binanın ve bahçenin kendilerinden fazlasını ağırlayacak büyüklükte olduğunu görünce bu konağı konuklarıyla paylaşmaya karar vermişler.

Tamamen orijinal olarak korumaya çalıştıkları tavanı, döşemesi ve keyifli cumbasıyla orta odalarında ve diğerleri birbirinden farklı toplam 9 odada, orjinaline uygun restore edilmiş taş duvarı, samanlı sıvasıyla, sardunya balkonuyla Ayvalık’ta keyifli günler geçirmeniz için, bu dokudan keyif alan herkesi, her mevsimde ayrı güzel olan iklimin, doğanın, denizin tadını çıkarmaları için konuk etmekten keyif duyuyorlar.

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler