×

Ayvalık Simlarda'da 29 Ekim Tatili 509 kişi tarafından bu hafta okundu

Cumhuriyet Bayramı Tatilini şehirden kaçarak, Ayvalık'ta Simlarda Country Club'da yaşamaya ne dersiniz?

Doğa içerisindeki lüks villalarında, şömine karşısında şarabınızı yudumlamak ruhunuza iyi gelecek, kuş sesleri ile uyandıktan sonra mükemmel bir kahvaltı, doğa yürüyüşü ve atlarla köy gezintisi sizleri bekliyor.

Sahipleri; Ayvalıkta 55 yıl önce Berk otelleri ile başlayan turizm ve otelcilik aşklarına bu kez deniz ve güneşten hariç doğa ve spor tatilini eklemek istemişler. Simlarda doğanın ortasında 44.000 m2 arazide, lüks tatili amaçlayan çok seçenekli konaklama şekilleri sunan, bir o kadarda tamamen organik bir çiftlik hayatı yaşayacağınız, şehirden sizi tamamen uzaklaştıracak ve huzur verecek bir Country Club. Çok özel bir Doğa tatili, veya çiftlik tatili kısacası Glamping Turkey macerası..

Sizleri Neler Bekliyor ?
İster şömineli apart villalarda konaklayıp tarladan topladıklarınızı pişirip afiyetle yiyin, isterseniz aile odalarında ailenizle huzurlu bir tatil yapın, isterseniz otel tipi odalarında sevdiğinizle romantik günler yaşayın, ister macera deyip lüks safari çadırlarında doğayı doyasıya yaşayın, dağ bisikletleriyle gezintiye çıkın, at arabası turlarına katılın veya ben binerim deyip ata binin, isterseniz havuzda serinleyin, taş restaurant barında nefis lezzetler tadın, ya da sarımsaklıdaki tesislerinin denizinden yararlanın...ya da komşu köylere yürüyüş yapın

Başka Neler Var ?
başka neler var derseniz... büyük bir marangozhaneleri var, hobilerinizi gerçekleştirin.. yoga, meditasyon, pilates salonunda zindeleşin, pilates eğitmenlerinden özel ders alarak fit olun, ya da sadece 5 km uzaktaki Ayvalık merkeze veya Cunda adasına bir gezinti yapın. Eylül sonundaki şarap yapımında onlara yardım edin, ya da gelin zeytin toplayın, hiç olmadı süt sağın, mangal yakıp piknik yapın..

Tel: +90 266 331 3311
https://kucukoteller.com.tr/simlarda-country-clubKucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler