×

Balayı çiftlerinin Denizli’deki tek adresi Şiir Butik Otel 213 kişi tarafından bu hafta okundu

Şiir Butik Otel, Denizli'de yeni evlenen çiftlerin balayı tatillerinde en az bir gece konaklamaları tavsiye edilen romantik özel bir Otel. 85 Şairimizin şiirleri, büstleri, rölyefleriyle donatılarak oluşturulan büyülü atmosferde romantizmi yaşayabilmek büyük ayrıcalık.

Balayı çiftlerinin resepsiyon da karşılanmalarından tutun uğurlanışlarına kadar her şey, çiftlerin konforu ve mutluluğu için tasarlanmış. Dağ ve göl manzaralı odalar da şiirler arasında masalsı bir balayı gecesi yaşamak isteyen yar aşkı ile gelen çiftlere cibindiriği olan, yatağa uzandıklarında gökyüzünü seyre dalabilecekleri odalar sunuluyor.” Aşk iki kişiliktir” kitabının yazarı Ataol Behramoğlu ve Nazım Hikmet’in odaları en fazla talep edilen odalar arasında bulunuyor. Bunun yanında farklı yaşanmışlıkların taşındığı şiirlerin sahipleri olan Can Yücel, Sunay Akın ve Özdemir Asaf’ın odaları da yoğun ilgi görüyor.

Özel dekorasyon süslemeler ve sürprizler ile suit oda veya standart oda tercihlerine göre 4 ayrı kademede zenginleştirilmiş balayı paketleri hazırlanmış… Ayrıca, Evlilik yıldönümü konsepti ile evliliğin değerini yıllar geçtikçe daha iyi anlayan çiftler de ayni heyecanı bir kez daha yaşamak üzere Şiir Butik Otel’e davetliler.

Telefon: +90 258 266 22 55

Web: www.kucukoteller.com.tr/siir-butik-otel

Fiyatlar: 240 TL - 350 TL arasında.

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler