×

Bodrum Gümüşlükte Jazz Keyfi 70 kişi tarafından bu hafta okundu

Gümüşlük’te bu yıl 8.’si düzenlenen Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali’nin yanı sıra bir de JAZZ keyfi yaşanacak. CLUB HOTEL ZEMDA’nın bahçesinde yaz boyu düzenlenecek konserler, Gümüşlük’e ve Bodrum Yarımadasına ayrı bir renk katacak.
 
Kış boyunca Gümüşlük’te düzenlenen Jazz konserlerine yaz boyunca CLUB HOTEL ZEMDA’nın denize nazır bahçesinde devam edilecek. Bundan sonra her yaz devamlı olarak düzenlenip geleneksel hale getirilmesi planlanan konserler, yarımadanın kültürel yüzünü JAZZ’la zenginleştirecek.
  
19 Temmuz’da ERKAN OĞUR’un TELVİN projesiyle başlayacak olan konserler, 26 Temmuz’da, Amerika’da yaşayan ve kariyeri ödüllerle dolu genç Türk kızı SİNEM SANİYE QUARTET ile devam edecek. Jazz tutkunları daha sonra 9 Ağustos’ta AKIN ELDES PROJECT’i, 16 Ağustos’ta ECE GÖKSU QUARTET’i izleme fırsatı bulacaklar. Konserler, 2 Eylül Cuma akşamı DOLUNAY OBRUK QUARTET’le son bulacak.

Saat 21:30’da başlayacak olan konserlerden önce CLUB HOTEL ZEMDA’nın lezzetli yemeklerini de tadabilir ve Gümüşlük’ün eşsiz günbatımını izleyebilirsiniz.


PROGRAM:

19 Temmuz  - ERKAN OĞUR & TELVİN
26 Temmuz  - SİNEM SANİYE QUARTET
 9 Ağustos     - AKIN ELDES PROJECT
16 Ağustos   - ECE GÖKSU QUARTET
 2 Eylül         - DOLUNAY OBRUK QUARTET

BİLGİ VE REZERVASYON:
CLUB HOTEL ZEMDA
TEL: 0 252 394 31 51 

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler