×

Bozcaada da 3 gece kal 2 gece öde 151 kişi tarafından bu hafta okundu

Bozcaada’da merkezde kalacaksam Nar Adaevi’nde kalmalıyım.
Çünkü;
- Ada’nın merkezinde, ana caddeye 20 metre mesafede olduğundan yürüyerek 2 dk. da limana gidebiliyorum. Bu yakınlık, Ada’ya araçsız bile geçebilme imkanı sağlıyor.
- Rum mahallesi olarak anılan Cumhuriyet Mahallesi’nin en güzel sokağında mükemmel bir mimariye sahip, tüm odaları yüksek tavanlı, büyük ve gün ışığı alan bir rum evinde tarihle baş başa kalıyorum.
- Ada’nın en güzel ve popüler restaurantlarının yanıbaşında, sanat ve resim galerilerinin tam ortasında bulunan bu ev, ada mimarisinin en güzel örneklerinden birini sunmaktadır.
- Mükemmel kahvaltımı Nar Bağevi ‘nden toplanan doğal ürünlerle birlikte yapıyorum. Ayrıca Nar Bağevi’nde kahvaltı yapma seçeneğim de var.
- Isıtma, 24 saat sıcak su ve internet hizmeti sayesinde yılın 365 günü burada kalabiliyorum. Böylece adanın, her mevsimdeki ayrı güzelliklerinden faydalanma imkanı buluyorum. Bozcaada’da bulunmak, tatil yapmak bir ayrıcalıktır. Üstelik Nar Adaevi’nde iseniz …

Şubat ve Mart aylarında geçerli olmak üzere 3 gece kal 2 gece öde uygulaması @kucukoteller takipçilerine özel bir fırsat.

www.kucukoteller.com.tr/nar-adaevi
Telefon: +90 286 697 00 08

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler