×

Datça Koop Suites te Yüzde 10 Indirim 90 kişi tarafından bu hafta okundu

Koop Suites; Ege Kiyilarinin doğası, koyları ve tarihi zenginlikleriyle en bakir köşelerinden birisi olan Datça Yarimadası’nın tam ortasında, “Karia Yolları”nın birbirine bağlandığı Marmaris, Bodrum, Knidos üçgeninin kalbinde, tarihi Eski Datça kasabasında yer alıyor. Misafirlerine panoramik bir vadi manzarasıyla beraber eşsiz, huzurlu doğal bir ortam, sakinlik ve muhteşem bir “retreat” atmosferi sunuluyor.

Yaklaşık 5 dönüme yayılmış geniş bahçesinde; kahvaltınız için kendi ellerinizle ürünler koparabileceğiniz organik bostan, sayısız meyve ağaçları, doğal gölet, yoga / dans alanı, kapalı ve açık alanda restoran, bar ve cafesi bulunuyor.

Tüm odaları müstakil girişli, ortak teraslı ve bahçe manzaralı. Ayrıca doğal ve sade bir şekilde zevkle doşenmiş, farklı konaklama olanakları sunuluyor. Farklı oda düzenlemeleri ve ihtiyaçlarınız için talepte bulunabiliyorsunuz. Tüm odalarında; ücretsiz wifi, minibar, klima, askılı gardrop, oda önlerinde sedir, özel banyo ve 24 saat sıcak su standart olarak mevcut, ayrıca ücretsiz geniş bir otoparkı da bulunuyor.

Mayıs ayı sonuna kadar telefon ile yapılan rezervasyonlarda %10 indirim uygulanıyor.

İletişim: www.kucukoteller.com.tr/koop-suites
Telefon: +90 252 712 21 78

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler