×

Dionysos Cennetine Davetlisiniz - Marmaris Kumlubük 52 kişi tarafından bu hafta okundu

Her şeyden uzaklaşmak isteği duymadınız mı hiç? Gerçekten dinlenebileceğiniz ve kendinizi bulabileceğiniz, güzel birkaç gün geçirebileceğiniz, hoş, küçük, çok karakterli, çekici ve stili olan bir otel deneyimlemek istemez miydiniz?

Huzuru ve sessizliği, doğa ile iç içe yaşamak ister misiniz?

Dionysos, Bozburun yarımadasının güneydoğu kıyısında, dağların tepesinde, Kumlubük koyunun manzarasına tamamen hakim bir konumda kurulmuştur. Çevresindeki ormanlar, kendi içindeki bahçeler ve kanyon üzerinden denize hakim sonsuzluk havuzu, kendinizi her şeyden ve her yerden uzak hissetmenizi sağlar. Dağların yamacında kurulmuş bir köy tarzında olan otelimiz, her biri kendine ait, muhteşem deniz manzaralı terası olan 43 üniteden oluşmaktadır.

Kendi zeytinyağlarını ürettikleri zeytin ağaçlarının, yeşilliklerinin ve meyve ağaçlarının bulunduğu çiftliklerinden ve geniş bahçelerinden, misafirler de faydalanabilirler. Ayrıca deniz kenarında siz misafirlerine özel Beach Club’da denizin keyfini çıkarabilir, özel yapım filikaları ile Ege kıyılarında güzel bir gün geçirebilirsiniz.

Sadece MasterCard® sahiplerine özel, 2016 yılında Dionysos Hotel’de yapacağınız minimum 4 gece konaklamalarda; şampanya, kahvaltı, akşam yemeği ve filikalarıya 1 tam gün gezi içeren 2 kişilik, minimum 4 gecelik konaklama paketi, Mayıs ve Ekim aylarında 975 Euro, Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında 1.105 Euro, Eylül ayında ise 1.155 Euro.

Web: www.kucukoteller.com.tr/dionysos-hotel
Telefon 1 :
+90 252 476 79 57
Telefon 2 : +90 252 476 79 58 

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler