×

Düğün kadar etkileyici Balayı paketi - Argos in Cappadocia 225 kişi tarafından bu hafta okundu

Düğün kadar etkileyici Balayı paketi - Argos in Cappadocia

Nasıl bir balayı hayal ediyorsunuz?

Uzun süredir devam eden düğün hazırlıkları sizi epeyce yordu mu? Artık tüm bu yorgunluklara değeceğini düşündüğünüz dinlendirici ve yenileyici, beklentilerinize hitap eden bir balayına mı ihtiyacınız var?

Dünyanın en romantik otellerinden biri olarak gösterilen argos in Cappadocia, sizi Kapadokya’nın büyülü ve mistik atmosferinde terapi niteliğinde unutulmaz bir balayına davet ediyor.

Geniş yatak odası ve yaşam alanları bulunan, kimi mağara kimi ise manzaralı, teraslı süitlerde 3 gece konaklama, son gece ise, otelin müsaitliği doğrultusunda eşsiz havuzlu süitlerimiz “Splendid Suite”lere upgrade fırsatı*, Güvercinlik Vadisi manzarası eşliğinde saklı lezzetleri keşfedebileceğiniz, yöresel malzemelerin uluslararası tekniklerle yorumlandığı SEKİ Restaurant’ta başlangıç, ana yemek ve tatlıdan oluşan bir akşam yemeği, Thai’den İsveç’e sizi tazeleyen 6 masaj çeşidinden seçeceğiniz herhangi bir masajda her iki kişi için de %50 indirim, meyve tabağı, şarap ve çiçekten oluşan özel ikram ve kahvaltı ile KDV dahil, Balayı Paketi’nin fiyatı 1200 Euro… * Rezervasyon sırasında lütfen son gece upgrade edileceğiniz Splendid Suit müsaitliğini kontrol ediniz.

Sezon : 12 ay açık
Oda Sayısı : 42 Birim
Kontak Kişi : Canan Tuncel
Telefon 1 : +90 384 219 31 30
Adres: Kayabaşı Sok. Uchisar / Nevşehir - Kapadokya
 
Web Adresi 2:
KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler