×

Fethiyenin Eşsiz Doğasında baharla birlikte yeniden uyanmak istemez misiniz? 48 kişi tarafından bu hafta okundu

Fethiye’nin Eşsiz Doğasında baharla birlikte yeniden uyanmak istemez misiniz?Doğada her şey yeniden tekrarlıyor. İlkbahara yeniden adım atıyoruz.  İlkbaharla birlikte organizmaları  toksinlerden arınma zamanı da geliyor.  Özellikle  karaciğer detoksu için 4 Mart – 01 Haziran arası en  uygun zaman.
Dr. Margarita Dimitrova’nın detoks ve doğanın uyanışıyla birlikte benliğinizin doğayla uyanmasını sağlayacağız.
Toksinlerden arınırken Pastoral Vadi Ekolojik Yaşam çiftliğinde üretilen organik ürünlerle yapacağınız Akdeniz mutfağına has geleneksel yemekleri tadacaksınız. Böylece arınma daha hızlı gerçekleşecektir.
Pastoral Vadi’nin Ekolojik Mimari prensipleriyle inşa edilmiş Kerpiç, Taş ve Ahşap evlerinde doğadan hiç kopamayacaksınız.
Sınırlarımızı belirleyen Kargı Çayında suya girebilir ve balık tutabilirsiniz. Ormanımızın içinde eşsiz doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz. Ayrıca geleneksel Türk sanatları atölyelerimizden yararlanabilirsiniz.
Bu organizasyon ‘1Haftalık Tatilde Sağlıklı Yaşam Deneyimi’ organizasyonlarının ilkidir.  Deneyimli alternatif tıp uzmanı Margarita Dimitrova’yla gerçekleştirilecek olan tatilde, gezi ücretleri de organizasyon ücretine dahildir. Yapılacak olan gezilerle benliğimizin farklı doğalara olan uyumu sağlanabilecektir.
ÇEVRE GEZİLERİ:
•    İZTUZU PLAJI – KÖYCEĞİZ GÖLÜ TEKNE TURU
•    KÖYCEĞİZ YUVARLAK ÇAY
•    DEREBOĞAZI YEŞİLVADİ YANIKLAR
•    MASKELİ BALO (PASTORAL VADİ)

Tesise ulaşmak için tıklayınız: http://www.kucukoteller.com.tr/pastoralvadi

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler