×

Flag Suites Bodrum'da - 30 Nisan 2020'e kadar %20 Erken Rezervasyon İndirimi 541 kişi tarafından bu hafta okundu

İşte sizlere Bodrum’dan bir Balayı Önerisi 👉🏻 Flag Suites Bodrum
CEVAT ŞAKİR “Yokuş başına geldiğinde Bodrum’u göreceksin, sanma ki sen geldiğin gibi gideceksin” mısraları ile Bodrum’u dile getirdi. Bodrum’a gelenler ise Antik Tiyatro’nun karşısında arkasına Bodrum Kalesi’ni ve Bodrum Marina’yı alarak çektirdiği resimlerle anılarını ölümsüzleştirdiler. İşte tam bu özel yerde, eskiden bir ev olan bu harika yapıyı şimdiki otel sahipleri de Flag Suites Bodrum olarak yaratmış.
Sahipleri denizcilikten gelen dünya görüşlerini, adetlerini ve titizliklerini bu mekâna yansıtmaya çalışıyorlar. #Bodrum sevdalılarına, Bodrum’un eşsiz mavi güzelliği ile birlikte, yeşil ve renkli bir bahçe içinde kaliteli hizmeti ve huzuru sunmak için şimdi hazırlar ve konuklarını bekliyorlar. Dilekleri, buraya geldiğiniz gibi gitmemeniz ve her zaman Flag Suites Bodrum’u tercih etmeniz. İyi sezonları olsun diyelim bizler de şimdiden!
Odalar müthiş bir Bodrum, Bodrum Kalesi ve doğal olarak deniz manzarasına sahip. Biri hariç her biri suit tarzında ve lüks. Teraslarında Bodrum kalesine karşı kahvaltı yapmak müthiş keyif! Otelin havuz katında saunası da mevcut.
Evcil hayvan kabul edemiyorlar.

30.Nisan.2020 tarihine kadar tüm yıl için yapılacak olan rezervasyonlara %20 Erken Rezervasyon indirim Fırsatı!

İletişim: https://kucukoteller.com.tr/the-flag-suites-bodrum


KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler