×

Fly Me Alaçatı Uçurtma Festivali 51 kişi tarafından bu hafta okundu

Ege'nin incisi Alaçatı'da rengarenk uçurtmalar!!

Ege’nin İncisi Alaçatı’da Rengârenk Uçurtmalarla Hayallere Dalacaksınız…
Fly Me Alaçatı Uçurtma Festivali 25 Mayıs’ta Başlıyor!

Türkiye’nin En Kapsamlı Uçurtma Şenliği Olma İddiasıyla Yola Çıkan ve
 “Fly Me Kite Fest” adıyla 25-26 Mayıs 2013 tarihlerinde ikincisi düzenlenecek olan Alaçatı Uçurtma Festivali, Dünyaca ünlü uçurtmacıları ağırlayacak.

Bazı objeler bizim için sözlük anlamlarının ötesinde bir anlam taşımışlardır her zaman. Uçurtma da böyledir… Uçurtma özgürlüktür, hayallerin gerçekleşmesidir, içimizdeki çocuktur, üzerinde yer alan figürleriyle koruyucudur, büyülüdür, eğlencelidir.

Şimdi uçurtmalar Alaçatı semalarında boy gösteriyor. Bu yıldan itibaren, “Fly Me Kite Fest” ismiyle gerçekleşmeye devam edecek olan 2. Alaçatı Uçurtma Festivali 25- 26 Mayıs 2013’te İzmir-Alaçatı, Sörf Yolu-Azmak Mevkii’nde gerçekleşecek. Dünyaca ünlü yabancı uçurtmacıların birbirinden etkileyici, dev uçurtmaları festival alanında gökleri renklendirecek.

Ülkemizde uçurtma hobisinin gelişimine destek sağlayan MARTI UÇURTMA KULÜBÜ üyelerinin tasarlayıp imal ettikleri çok farklı, dev, rengârenk uçurtmalar da FLY Me Kite Fest’te uçurtmaseverlere heyecan dolu anlar yaşatacak.

Çocukluğunuza, çocuklarınızla birlikte dönmek istemez misiniz?

Rengarenk uçurtmaların, dünyaca ünlü uçurtmacıların yer alacağı festivalde, gün boyu yapılacak müzik yayını ve Ericsson Broadband’in canlı performansı ile, 7’den 70’e tüm uçurtmaseverler eğlenceye doyacak. Ayrıca, Alaçatalı kadınların hazırlayacağı lezzetli yiyecekler gün boyu festival alanında satışa sunulacak.

Sizler de aileniz, çocuklarınız veya arkadaşlarınızla Fly Me Kite Fest’e katılarak, Alaçatı’da gerçekleşecek bu görsel şölenin keyfini çıkartabilir, bu renk cümbüşünü fotoğraflayabilirsiniz.

Fly Me Kite Fest, #uçurtmamgoklerde Hashtagi ile Sosyal Medyada!


25-26 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek Fly Me Alaçatı Uçurtma Festivali’nde #ucurtmamgoklerde hashtagi ile Instagram’a yüklenecek fotoğraflar arasından, gökyüzü ile uçurtmaların muhteşem buluşmasını en güzel yansıtan fotoğrafın sahibine özel yapım bir uçurtma hediye edilecek.

Festival hakkında merak ettikleriniz ve festival alanından yapılacak canlı haber ve fotoğraf paylaşımları için Fly Me Kite Fest’in sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz:

www.facebook.com/FlyMeKiteFest
www.twitter.com/FlyMeKiteFest

Fly Me Alaçatı Uçurtma Festivali’ne Nasıl Gidilir?

25-26 Mayıs’ta Alaçatı’da gerçekleşecek olan Fly Me Uçurtma Festivali’ne, İzmir Otogar ve/veya Üçkuyulardan ÇEŞME SEYAHAT (0232 472 00 51) otobüsleri ile gelebilirsiniz.

www.flymekitefestival.com
 

 

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler