×

Haftasonu Kaçamağınız Adatepe Kazdağları Bölgesi 224 kişi tarafından bu hafta okundu

Bu hafta sonu için süper bir önerimiz var size: Kaz Dağları Adatepe Köyü! Çünkü biliyoruz ki iş hayatının karmaşası, metropolde yaşamanın getirdiği zorluklar, gürültü ve trafik o kadar yordu ki sizi… Biz böyle durumlarda doğanın kucağında ama sessiz ve sakin, pek de öyle keşfedilmemiş yerleri tercih ediyoruz. Bu yüzden size de önermek istedik. Hem de editörümüzün objektifinden güzel bir fotoğraf karesiyle birlikte!

Adatepe, o meşhur Kaz Dağları’nın batısında kalan ve zeytin ağaçları içinde mis gibi havaya sahip bir köy. Tarihi özellikleri ve kültüründen tutun da huzur ve sükûnete kadar her şey var. Köydeki yiyecekler çok doğal ve taze, Kaz Dağları’nın muhteşem havası tertemiz, yeşillikler ve doğa size tüm kucağınız açmış ve tüm imkânlarını sunuyor, üstüne üstlük insanları da çok samimi ve sıcak. Konaklamanız için de çok şirin butik oteller var. Eski konakların restore edilmesi ile hizmete açılmış, zaten onu değerli yapan da bu yanı. Tarih kokuyor her yan!

Ege Bölgesi’nin köy hayatını, kültürünü ve yemeklerini yansıtan Adatepe’de, doğanın sesi ve tarihin masalları ile geçireceğiniz iki gün size çok iyi gelecek. Dar sokaklarında yürüyüş yapmak, küçük tatil alışverişleri ve köyün eşsiz dokusunu fotoğraf karesine aktarmaya çalışmak ise güzel bir deneyim olacak. Muhteşem manzarası, doğası, tarihi, kültürü ve sıcak insanlarıyla Adatepe, sizi yenilemeyi bekliyor.

Konaklama: Hünnap Han Hotel - Adatepe Kazdağları

Balayı Çiftlerine %15 İndirim.

Fiyatları: 200 TL 'den itibaren... www.kucukoteller.com.tr/hunnaphan

Diğer Kazdağları Otelleri için tıklayın!

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler