×

Hindiba Doğa Evi, Bolu - Nisan 2019 Bahar Promosyonu 4501 Görüntüleme

Mis kokulu çiçeklerin ve ağaçların arasında yürümeyi, sporunuzu artık doğada yapmayı, kitabınızı okurken uyuyakalmayı, çiçeklere böceklere dokunurken yüzlerce fotoğraf çekmeyi; cümbür cemaat kamp yapmayı, sevgiliyle baş başa kalmayı, çocuklarla çimlerde yuvarlanmayı, ateş yakıp etrafında şarkılar söylemeyi; inzivaya çekilmeyi, televizyonsuz bir gün geçirmeyi, kedilerle köpeklerle oynamayı, tavukların peşinden koşturmayı; yepyeni alanlarda atölyelere katılmayı, içinizdeki cevheri keşfetmeyi, kendinizi dinlemeyi özlediyseniz ve her anlamda yenilenip dinlenmeye ihtiyacınız varsa Hindiba Doğa Evi tam size göre!

Şehrin stresinden ve karmaşasından uzak, doğanın içinde dinlenmek isteyenler için ideal; birbirinden bağımsız taş ve ahşap evlerde ya da çadırlarda konaklayabileceğiniz; ekolojik bahçelerinde yetişen ürünlerle zenginleştirdikleri Mengen’in sihirli mutfağını deneyimleyebileceğiniz Hindiba, sizin “Doğadaki Eviniz”. İster kış ister yaz, canınız ne zaman isterse...

01-18 Nisan 2019 tarihleri arasında ( Pazar- Perşembe ) Min.2 gece konaklayacak misafirler için %20  ve ( Pazar- Perşembe ) Min.3 gece konaklayacak misafirler için %30 indirim sunuluyor. ( Çadır ve Bütük çadırlar bu özel teklif hariçtir.)
Oteli incelemek için:
https://kucukoteller.com.tr/hindiba-pansiyon
İletişim: +90 374 356 3138

Favorilere Ekle
Favoriler