×

Hotel Club Barbarossa, Kaş - Antalya - Bahar Promosyonu 71 kişi tarafından bu hafta okundu

Bahar promosyonu: 5 gece ödeyin, 7 gece kalın - içki ve balık bizden... (giriş tarihi 10 Haziran'dan önce olmak şartıyla).
Barbarossa'da otel sitesinden 5 gecelik online rezervasyon yapan misafirler,  2 gecede ücretsiz geceleme hakkı kazanıyor. Ayrıca misafirlere 3 akşam yemeklerinde ücretsiz şişe içecek, ve bir akşamda büfe yerine alakart restoranda balık menüsü hediye.

Hakkında: Club Barbarossa Hotel ve Villaları Antalya’nın romantik kıyı yerleşimi Kaş’ın doğa ile içiçe yarımadası Çukurbağ’da. Güneş ve denize aşıksanız otelin eşsiz konumu bol güneş alan ve Akdeniz’in en berrak denizine sahip, doğa ile iç içiçe bir yerde. Bütün gün tembellik yapmak istemiyorsanız etraftaki tarihi yerleri gezebileceğiniz, heyecanlı sporlar yapabileceğiniz, herkesten uzak kalabileceğiniz bir destinasyondasınız. Club Barbarossa Hotel ve Villaları'nda konum ve mimari ne kadar önemliyse konukların damaklarında beğenilen tatlar bırakmak da bir o kadar önemseniyor. Taş fırın lezzetlerinden ızgara çeşitlerine, zengin mezelerden iştah açıcı atıştırmalıklara kadar tüm ikramlarda misafirlerin damak zevklerine hitap etmeye dikkat ediyorlar. Sizde Barbarossa’yı deneyin ve Barbarossa farkını yaşayın. Özellikle ilkbahar ve sonbaharda nişan, düğün, seminer ve profesyonel toplantılarınız içinde tercih edebileceğiniz Club Barbarossa, balayı içinde oldukça romantik bir adres.

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler