×

İksir Resort dan Unutulmaz Bir Anneler Günü! 53 kişi tarafından bu hafta okundu

İksir Resort Town Tatil Kasabası, Anneler Günü’nü kutlamaya hazırlanıyor. Çocukların anneleri için özel hediyeler hazırlayacağı ve daha birçok sürprizden oluşacak olan bu anlamlı günde çocukları ve annelerini unutamayacakları bir gün bekliyor. Çocuklar eğlenceye doyarken, anneler ise özel bakım, masajlar ve hediyelerle bu mutlu günün tadını çıkaracaklar. Bu keyifli ve unutulmaz anları yaşamak için İksir Resort Town Tatil Kasabası’na bekliyoruz!
İksir Sizi Gençleşmeye ve Yenilenmeye Davet Ediyor!
İksir Resort Town’a, enerji depolamak, farklı birçok aktivitede bulunmak, doğal ve yöresel ürünlerle bol ve lezzetli bir kahvaltıyla güne başlamak ve gençlik iksirinin sırrını çözmek ister misiniz? Gençler ve kendini genç hissedenler, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı haftasında birbirinden farklı aktiviteler ile doludizgin vakit geçirip eğlencenin doruğuna varmak için,  Gençlik ve Spor İksir’i ile Gençleşmeye ve Yenilenmeye davetlisiniz!
Bedeniniz ve Ruhunuz Yaza Formda Girsin!
Yaza formda girmenin, gençlik iksirinin, bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirmenin yolu İksir Resort Town Daday’dan geçiyor. Fitness Salonu, Yüzme havuzu, Türk hamamı, Spa Merkezi, Sauna ve vücudunuzu rahatlatacak çeşitli masajlarla kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. Ballıdağ’ın bol oksijenli büyülü atmosferinde yürüyüşler yaparak yaza formda girmenin keyfini yaşayacaksınız. İksir Resort Town Daday, sizi hayalinizdeki huzur yolculuğuna çıkarıyor!
Batı Karadeniz’in ormanlarla kaplı Ballıdağ eteğinde cennetten bir parça olan Daday Vadisi’nde bir tatil ve yaşam kasabası: İksir Resort Town. Uçsuz bucaksız binbir ton yeşilin, sarının, turuncunun, mavinin tek karede olduğu, Kastamonu Daday’daki İksir Resort Town Tatil ve Yaşam Kasabası, cennetten bir köşe olarak ‘Yaşam İksiri’ni sunuyor. Aydın ailesi; hayallerindeki yaşamı, memleketleri Kastamonu Daday’da hayata geçirmek için yola çıkıyorlar. Bazen temiz havada yürüyüp sakinleşmek, bazen atla yaylalarda dolaşmak, bazen de kano keyfi sürmek; düşündükleri yaşam ve tatili, aynı zamanda doğa düşkünü ve doğaya saygılı dostları ile paylaşmak istemeleri, İksir Resort Town’ın doğmasını sağlıyor.
 Bol oksijeniyle ciğerlerinizi açan, görselliğiyle ufkunuzu genişleten, 50’nin üzerinde aktivitesiyle yaşamınızı renklendiren İksir Resort Town, 5 duyuya hitap ediyor; hem bedeninizi hem ruhunuzu besliyor. Etkinlik konusunda oldukça geniş bir yelpazeye sahip İksir Resort Town, her zevke hitap ediyor. Binicilik ve atlı sporlar, bisiklet, petank, balık avı, kızak gezisi, voleybol, buggy araba yarışları, yüzme ve daha birçok alanda spor aktivitelerinden yararlanabiliyorsunuz. Dağ yürüyüşleri, Jeep ve ATV turları, fotoğrafçılık (gece ve gündüz turları) ve kısa metrajlı doğa çekimleri, fayton gezileri, Kastamonu çevre gezileri, araçlarla doğa gezileri gibi etkinlikler de tesis tarafından düzenleniyor. Hem doğa hem de sanatla iç içe olmak isteyen misafirler için uçurtma yapımı, sanatsal obje tasarımları, yarışmalar ve sergiler, ahşap oymacılığı sanatını tanıma, sepet yapımı gibi etkinlikler de yer alıyor. Canlı müzik, şarap partileri, doğa fotoğrafçılığı ve film çekimi yarışmaları, masa tenisi gibi etkinliklerle İksir Resort Town’da eğlence de eksik olmuyor. 
Aktivite dolu bir yaşam kasabası kurduklarını anlatan İksir Resort Town Tatil ve Yaşam Kasabası Yönetim Kurulu Başkanı İksir Sema Aydın, “Doğa ve insana saygı felsefesinden yola çıkarak, ‘Yaşam iksiri’ formülünü hazırladık. Doğa, tarih, kültür, spor, hobi, yerel yaşam, doğal beslenme ve 365 günün gizemini yorumlayarak çok alternatifli yeni tatil anlayışını hayata geçirdik. Böylece her yaşa ve değişik  ilgi alanlarına sahip misafirlerimiz tatillerinde yeni deneyimler yaşayabiliyorlar” diyor.

Telefon 1 :+90 366 616 10 16
Telefon 2 :+90 532 302 91 84
Adres: Daday Kelebek Mah. 37860 Daday - Kastamonu
Web Adresi 2:
KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler