×

Kalem Adası Oliviera Resort Son Dakika İndirimi 56 kişi tarafından bu hafta okundu

Oliviera Resort, KucukOteller.com.tr misafirlerine son dakika teklifleri ile güzel bir promosyon sunuyor!

Size özel bir adanız olsun istemez misiniz?

Oliviera Resort, KucukOteller.com.tr misafirlerine özel Haziran ve Temmuz aylarından 4 kal 3 öde (Pazar-Perşembe arası) paketi uyguluyor.

Akvaryumdan farksız denizi, palmiyeleri ve süslü bitki örtüsü ile Ada’ya adım attığınız anda cazibesine kapılacağınız, 29 odalı “özel işletme” belgeli bir tesis. 2013 yılında yepyeni dekorasyonuyla misafirlerini ağırlamaya devam edecek olan; Türkiye’de ilk ve tek olan tesiste aktivite arayanlara birçok alternatifler sunuluyor: kanoyla ada çevresinde gezinebilir veya TSSF onaylı tek yıldızdan üç yıldıza dalış brövesi veren merkezde bröveli dalış ve deneme dalışı yapabilirsiniz. Ada çevresindeki değişik koylarda gezinmek isteyen misafirler için bot turları düzenliyorlar.

Muhteşem manzara eşliğinde sunulan kahvaltılar ve Midilli’ye karşı yenilen Ege mezeleri, kabuklu deniz ürünleri ve spesiyalli akşam yemekleri damak zevkinize fazlasıyla hitap ediyor. Romantik ambiyansı ile özellikle düğün, balayı, yıldönümü gibi özel günlerin kutlamalarında çok tercih edilen Kalem Adası, üzerinizde “geri dönmeme” hissi yaratıyor.

Oliviera Resort İletişim:

Oda Sayısı : 29 Oda
Kontak Kişi : Rüstem ÖLMEZ
Telefon 1 : +90(232) 677 80 23
Telefon 2 : +90(232) 677 80 24
Adres: Bademli Köyü Dikili Izmir
Denize Olan Mesafe : 0 km
Havaalanına Olan Mesafe : İzmir 130 Km - Edremit 85 Km
Açılış Tarihi: 10 Mayıs
 
Kapanış Tarihi: 31 Ekim
KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler