×

Kalem Adası Olivirea Resort Küçükoteller Üyelerine %15 özel indirim sağlıyor. 64 kişi tarafından bu hafta okundu

Kalem Adası Olivirea Resort Küçükoteller Üyelerine %15 özel indirim sağlıyor.

Kalem Adası Oliviera Resort, akvaryumdan farksız denizi, palmiyeleri ve süslü bitki örtüsü ile Ada’ya adım attığınız anda cazibesine kapılacağınız, 29 odalı bir tesis. 2012’de yepyeni dekorasyonuyla misafirlerini ağırlan; Türkiye’de ilk ve tek olan tesiste aktivite arayanlara farklı bir çok alternatifler sunuluyor. Dilerseniz kanoyla Ada çevresinde gezintiler yapabilirsiniz veya dalış merakınız varsa Ada’daki, TSSF onaylı tek yıldızdan üç yıldıza dalış brövesi veren merkezde bröveli dalış ve deneme dalışı yapabilirsiniz.

Ada çevresindeki değişik koylarda gezinmek isteyen misafirler için Bot turları düzenliyorlar. Muhteşem manzara eşliğinde sunulan kahvaltılar ve Midilli’ye karşı yenilen Ege mezeleri, kabuklu deniz ürünleri ve spesiyalli akşam yemekleri damak zevkinize fazlasıyla hitab ediyor. Romantik ambiyansı ile sizi bambaşka bir dünyaya davet eden ve gelenlerin bir türlü ayrılmak istemediği Kalem Adası Oliviera Resort gönülleri adeta fethediyor.

Sezon : 9 ay açık
Oda Sayısı : 29 Oda
Kontak Kişi : Rüstem ÖLMEZ
Telefon 1 : +90(232) 677 80 23
Telefon 2 : +90(232) 677 80 24
Adres

Bademli Köyü Dikili Izmir

Denize Olan Mesafe : 0 km
Havaalanına Olan Mesafe : İzmir 130 Km - Edremit 85 Km

Belde de gerçekleşecek aktivite ile ilgili olarak detaylı bilgi aşağıda bilginize sunulmuştur.

Birinci Uluslararası Türkiye Balon Festivali 2012 İzmir ile kent semalarında 160 ülkeden gelecek 180 balon gezinecek.

Kültür ve Turizm Bakanlığı ile İzmir Valiliği himayesinde 9-20 Eylül tarihlerinde yapılacak festivale 1.5 milyon yabancı konuk bekleniyor. EXPO tanıtımına katkı sağlamak ve kentin marka şehir olması için yapılan çalışmalara, bu etkinlikle yeni bir halka daha eklenecek. Kültür ve Turizm Bakanlığı ile İzmir Valiliği desteğinde gerçekleştirilecek İzmir Uluslararası Balon Festivali, Türkiye'de bir ilk olma ayrıcalığını da taşıyacak. İzmir semalarında 160 ülkeden 180 balon gezecek. Festival alanı olarak Balçova, İnciraltı, Alsancak Kordon boyu, Karşıyaka sahil şeridi, Bostanlı, Çiğli, Dikili, Bergama, Selçuk Efes, Pamucak, Belevi, Torbalı, Tire, Ödemiş, Bayındır seçildi. Balon Pilotları, Uluslararası Medya, Dünya Balon Komitesi (FAI), Balon Pilotlarının Sponsor Firmalarının Temsilcileri, Balon İmalatçı Firmaları, Uluslararası Balon Festivalleri Düzenli izleyicileri, Expo 2020 Uluslararası Seçici Kurul davetlilerinin katılımıyla 
İzmir'e 1.5 milyon yabancı konuğun gelmesi nin beklendiği açıklandı. Organizasyonun sloganı ise, “İzmir'i uçuruyoruz” olarak belirlendi.
Organizasyon, 232 ülkenin izlediği Dünya Sıcak Balon Festivalleri takviminde ilan edilmiş durumda. Festivalin yürütmesini, İzmirli girişimci E&A&B Yönetim Kurulu Başkanı Balon Pilotu Bilge Ezel üstlendi. Kültür ve Turizm Bakanlığı ile İzmir Valiliği'nin himayesinde hareket edildiğini belirten Ezel, “Valimiz Cahit Kıraç'ın deyimiyle İzmir için hayırlı olsun'' dedi. Dünyada yılda düzenlenen 2 bin 500 balon festivali ile kentsel lobiciliğin en önemli görsel dimağının oluşturulduğunu vurgulayan Ezel, Kültür ve Turizm Bakanı İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay ve ilgili bakanlıklar ile yetkililerinin resmi desteği ile bu aşamaya gelindiğini de sözlerine ekledi.

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler