×

Kapadokya Akköy Evleri Yılbaşı Fırsatı

Kapadokya Akköy Evleri Yılbaşına özel indirim ile, kahvaltı dahil delüks/oturma köseli mağara odalarının fiyatları 200 TL, standart mağara odalarının fiyatlarını ise 125 TL olarak hizmete açıyor. Bu fiyatlardan faydalanmak için minimum gece kalış sayısı 2 gündür. Yılbaşı özel yemegi fiyatı,alkollü alkolsüz içeçekler hariç kişi başına 30 TL'dir.

web: http://www.kucukoteller.com.tr/akkoy-evleri

*Direk irtibat için, tesiste Mehmet Güleç'e ulaşabilirsiniz.

Kapadokya Akköy Evleri:

Kapadokya dag köyünde, Hitit magara sehri eteklerinde kurulmus olan Akköy Evleri, aslına uygun olarak restore edilmis bir sivil mimari incisi. Otantik eşyalar, antika halılar, şömineler, duvar resimleri, fotoğraflar ve sanat eserleri ile bezenmiş bir mağara otel ve özel olarak yapılmış 3 katlı müze evden oluşuyor.

Konaklamanız sırasında günlük tarihi ve ören yerlere otobüsle veya özel araçla tur, balon gezisi, ata biniş, araba veya bisiklet kiralama, yürüyüş rotası, akşam yemeği, halı kooperatifine ziyaret, çanak çömlek yapım atolyelerine ziyaret, Ürgüp Hamamı'na ziyaret, Kaplıca ve şifalı sulara ziyaret, eğlence mekanı, vs. türü istekleriniz için lütfen tesiste bilgi isteyiniz, işbirliği yaptıkları yerel acentalar aracılığı ile en uygun fiyatlarla size yardımcı olabiliyorlar.