×

Kapadokya Heaven Cave Hotel - BALAYI PAKETİ 75 kişi tarafından bu hafta okundu

KAPADOKYA HEACEVN CAVE HOTEL - BALAYI ÇİFTLERİMİZE ÖZEL PAKET

1750 TL - 3 GECE

1. Gün havalimanı veya Terminal transferi otele giriş dinlenme

2. Gün kahvaltı sonrası otelimizden 09:30 da hareket BÖLGE TURU ( Devrent vadisi,Paşa bağları,Avanos,Göreme Açıkhava Müzesi,Esen tepe,Uç hisar Kale altı )

3. Gün BALON TURU gün doğumu ile 04:30 gibi otelden hareket ve Göreme 'de küçük bir kahvaltı sonrasında vadi içersinde balon hazırlanışını seyretmek ve sonrasında peri bacalarını yukarıdan seyredeceksiniz.. 1 saat kadar süren uçuş sonrasında yer ekiplerinin yardımı ile inişiniz sağlanıyor şampanya ikramı ve sertifika sonrasında otele transfer..Otelde Kahvaltı ve sonrasında 2. turumuz için 09.30 civarında hareket..

KIZILÇUKUR TURU (Üç Güzeller peribacaları,Kızıl çukur vadisinde yürüyüş,Kaymaklı Yeraltı Şehri,Güvercinlik)

4. Gün Havalimanı veya Terminal transferi

DAHİL OLAN HİZMETLER 3 Gece otel ,3 Gün kahvaltı ,Otele girişte Şarap ve Kuruyemiş ikramı ,2 Gün Kapadokya turu ( yemek,müze girişler, araç ve rehberlik hizmeti dahil ) ve Balon turu dahildir..

Telefon:
+90 549 341 50 61
Adres :
Dutlu Cami Mah.Cingilli Bayir No:24 50400 Ürgüp, Nevşehir
Web
: www.kucukoteller.com.tr/heaven-cave-house

Havaalanına Mesafe : 30 km
Yol Tarifi Uçak
Kapadokya'ya en yakın hava alanı, 55km uzaklıktaki Nevşehir Havalimanıdır. Bir diğer havalimani ise 75km uzaklıkta bulunan Kayseri'deki Erkilet havaalanıdır. Türk Hava Yolları, Pegasus Havayolları , Atlas Jet ve Sun Express tarafından, Nisan-Kasım arası günde 8-9; Aralık-Mart arası günde 6 uçuş gerçekleştirilmektedir. Uçuş saatleri ve transferler için lütfen bize ulaşın.
Otobüs
Türkiye'de birçok ilden Kapadokya'ya düzenli olarak otobüs seferleri düzenlenmektedir. Uzun yolculuklarda kullanılan bütün otobüsler lüks ve klimalıdır. Heaven Cave House Ürgüp Otobüs Terminali'ne 200m uzaklıktadır ve her an taksi bulmak mümkündür.
Arabayla İstanbul ve Kapadokya arasında yollar mükemmel. Orada İstanbul ve Ankara arasında bir otoyol ve Ankara'dan sonra yol çok iyidir. Heaven Cave House cazip fiyatlara araç kiralama organize edebilir ve personelimiz Türkiye'deki seyahat tüm yönleri ile size yardımcı olabilir.
KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler