×

Kartal Yuvası Otel - Assos / Yılbaşı Programı 516 kişi tarafından bu hafta okundu

Kartal Yuvası Otel - Assos

Yılbaşında müthiş gala, tüm odalarda 4 gece kalanlara ücretsiz. Hergün brunch...

Kartal Yuvası Otel tamamen doğada, denizden 160m. rakımda, sessizliğin sesini dinleyebileceğiniz (bülbül ve diğer kuş sesleri hariç) her türlü yaşam alanlarına sahip, kamelyaları, odalarının tamamında teras yada balkonuyla, müthiş bir doğa ve manzara ziyafeti sunuyor.

Deniz suyuyla doldurulmuş havuzundan, yada sahildeki anlaşmalı plajdan ücretsiz faydalanabiliyorsunuz. Kartal Yuvası Otel'de her cumartesi oğlak çevirme ve Fasıl günü mevcut.

Otel etrafında uzun yada kısa yürüyüş parkurları mevcut. Yürüyüş sonunda yada molada istek üzerine sucuk-ekmek, çay-kahve keyfi mümkün.

Assos (Behramkale) (9km), Truva antik kentlerine (60km), Adatepe tarihi köyüne, Zeus Altarına, Mıhlı Şelalesine (14km), Kaz dağları Milli Parkına (40km) isteğiniz üzerine geziler düzenleyebiliyor yada sizi yönlendiriyorlar.

Kontak Kişi : Ahmet Akuş
Telefon 1 : 0286 764 0032
Telefon 2 : 0545 207 3036
Web Adresi :
www.kucukoteller.com.tr/kartal-yuvasi-otel
Adres :
Sazlı köyü altı mevkii Assos, Ayvacık / ÇANAKKALE
Denize Mesafe :
1.5km
Havaalanına Mesafe :
60km
Yol Tarifi
Edremit-Küçükkuyu istikametinden geliyorsanız,Küçükkuyu'yu geçer geçmez sola Assos sahil yoluna girip 12.km den sağa Sazlı Köyüne doğru çıkıyorsunuz.1.5 km sonra oteldesiniz. Çanakkale yönünden geliyorsanız,Ayvacık çıkışından sağa Assos yönüne dönüp,2.5km. sonraki köprüden hemen sonra sola,Sazlı Köyü yoluna girerseniz,Sazlı Köyünden 1km. sonra oteldesiniz.
KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler