×

Kartalkaya Golden Key Chalet te Ayşe Tolga ile aromaterapinin büyülü dünyasını keşfedin ! 93 kişi tarafından bu hafta okundu

Köroğlu Dağları’nın eşsiz manzarasına hakim Kartalkaya Golden Key Chalet, ilk Türk aromaterapi markası olan “Aisha” nın kurucusu Ayşe TOLGA’nın aromaterapi workshop’u ile bedene, ruha ve zihne şifa getirecek.

Doğa ve otelciliğin en gözde markalarından Kartalkaya Golden Key Chalet, 22 Şubat 2014 Cumartesi günü Türkiye’nin ilk aromaterapi markası olan “Aisha” ürünlerinin kurucusu, aroma terapist ve oyuncu Ayşe TOLGA’yı ağırlayacak. Bütünsel iyileşmeye giden yolda en etkili ve kapsamlı terapi yöntemlerinden arasında yer alan “aromaterapi” hakkında bilgi verecek olan Ayşe TOLGA, sağlık uygulamaları, anne-çocuk bakımı ve aromaterapinin gündelik hayattaki kullanımına dair ipuçları paylaşacak.

Sağlığınızı Korumanın Doğal Yolları, Golden Key Chalet’te!

Kartalkaya Golden Key Chalet’te “Aisha” aromaterapi ürünlerinin kurucusu, oyuncu ve aromaterapist Ayşe TOLGA, misafirlere sağlıklı beden, ruh ve yaşam, güzellik, bebek bakımı, annelik, hamilelik ve gündelik hayatta aromaterapinin kullanım alanları hakkında bilgi verecek.                     6000 yıllık bir geçmişe sahip olan aromaterapi, uyarıcı, yatıştırıcı, enerji verici ve canlandırıcı özelliklere sahip olmasının yanı sıra, anne, bebek, çocuk, cilt, yüz, bakım, masaj, arınma, temizlenme ve stres kontrolü gibi kategorileri içeren farklı duyular ve durumlar üzerinde yoğunlaşır.

Pembe Greyfurt ve Okitsu Mandalinaları İle Lezzet ve Şifa Bir arada...
Lezzetten ve yenilikçilikten ödün vermeyen Golden Key Chalet, Milas çam ormanlarının mis gibi kokusunu taşıyan çintar menüleri ve araştırmacı çiftçi Alp PİR’in organik olarak yetiştirdiği pembe greyfurttan hazırlanan kokteylleri, okitsu mandalinaları ile lezzeti şifayla buluşturuyor.
Golden Key Chalet, bu sezon Muğla Köyceğiz’de agro-ekoloji ve agro-ormancılık yöntemlerini kullanarak, organik üretim yapan Alp PİR’in yetiştirdiği lezzetli ve şifalı pembe greyfurt ve okitsu mandalinalardan hazırlanmış tatlı ve içecekleri ile yeni bir damak tadı oluşturuyor.
Ormanlardan bin bir zahmetle sepet sepet toplanan lezzetli çintar mantarları; kansızlık, kalp ve damar hastalıkları gibi rahatsızlıklara şifa olmasının yanında yağ içermediği için diyetlerin de vazgeçilmez ürünleri arasında yerini alıyor.

Golden Key Chalet Hakkında:
Golden Key Chalet’nin dış mimarisi Fransız Lea Invent, iç mimarisine uygun özel aksesuarları ise Şeref Aldemir tarafından tasarlanmıştır. Otel binası depreme dayanıklı Japon Ala Sawa teknolojisi ile inşa edilmiş ve yayla mimarisinin hakim olduğu bölgede, proje klasik yayla evi ve lodge tipolojilerinin modern bir yorumu olarak tasarlanmıştır. Bina gün ışığından ve Köroğlu Dağları manzarasından maksimum faydalanacak şekilde biçimlendirilmiş ve her odanın çevre manzarası ile olan ilişkisi farkı bir senaryo düşünülerek yerleştirilmiştir.
Kartalkaya Golden Key Chalet, Türkiye’nin 2004-2006 inşaat dönemi “en iyi beton prefabrik yapı ödülüne” layık görülmüştür. Dağ evinde konforlu yataklar, kaz tüyü yorganlar, özel yapım battaniyeler, kolalı yatak örtüleri ve rahat yastıklar sayesinde iyi bir gece uykusu vaadedilmektedir. 43 farklı büyüklükte ve özellikte odası bulunan otelde, odaların manzaraya olan konumları, pencere formları ve oda içerisindeki hoş süprizleri ile ince düşünülmüş ayrıntılar göze çarpmaktadır. 33 metrekarelik standart odaların yanı sıra 40 metrekarelik loft stilinde tasarlanmış dubleks suitler, 80 metrekareye varan büyüklükte geniş aile suitleri ve manzaraya hakim özel jakuzili dubleks loftlar bulunmaktadır.

Telefon 1 : +90 374 234 50 59
Telefon 2 : +90 374 234 50 80
Adres: Oteller mevkii, Köroğlu Dağları, Kartalkaya/Bolu
Web Adresi:
Web Adresi :

 

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler