×

Kaş No37 Otel'de Nisan ve Mayıs'ta İndirimli Konaklayın! 2024 Görüntüleme

Kaş'ın eşsiz Akdeniz güzelliğinde marine edilmiş bir huzur düşleyin. Otel sahipleri bu formüle No.37 adını vermiş ve sizler için Küçük Çakıl Plajı'nın tam karşısına konumlanmışlar. Sahte gülümsemeler ve sıkıcı ekip kıyafetleriyle dolu otelleri unutun ve butik bir düşün içinde muhteşem anılar biriktirmek için hem ev sahibi hem de misafirleri olun.
Gündüz yamaç paraşütü ve dalış etkinlikleri ile adrenalin dolu anlar yaşarken, akşam Yarımada, Limanağzı ve Meis Adası'nın ışıltılarına göz kırpan terasın keyfini sürün.

Otel Sahibi Diyor ki: İşin aslı.. Hepimiz önce tatilci olduk. Kendi en güzel tatil hatıralarımızdan süzdüğümüz ne varsa, aynı beklentileri karşılamak üzere dizayn ettiğimiz No.37'de ev sahipliği yapacak olmanın heyecanıyla sizi bekliyor olacağız.

Promosyon: 05 Nisan - 31 Mayıs tarihlerinde (Pazar - Perşembe) günlerine Min. 2 gece konaklamalara %18 indirim ve Min.3 gece konaklama taleplerine %20 indirim promosyonu uygulanıyor. ( 20-21-22-23 Nisan tarihlerine promosyon uygulanmıyor )

İletişim: +90 242 836 1270
https://kucukoteller.com.tr/hotel-no37

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler