×

Kastamonu İksir Resort Dolu Dolu Bir Sömestr Tatili Sizi Bekliyor! 70 kişi tarafından bu hafta okundu

İksir Resort Town sömestr tatilinde çocuklara göre harika aktivitelerle dolu bir kamp programı ile onlara muhteşem bir tatil yaşatmayı amaçlıyor.

25 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek kamp süresince çocuklar hem binicilik sporunu ve atları yakından tanıyacaklar, yeni bir dünya keşfedecekler, hem de çeşitli eğlenceler ile dopdolu günler geçirecekler.

Binicilik, resim, fotoğraf çekimi, atölyede sanatsal çalışmalar, rehberli doğa ve tarihi geziler, toplu halde yapılan sporlar (havuz, hedikle yürüyüş, snow tube yarışları, voleybol, basketbol), arkadaşları ile birlikte film saatleri, tabu ve monopoly gibi oyunlarla eğlence saatleri gibi birçok aktivite ile dolu bir sömestr tatili geçirebilecekler. Bunların yanı sıra aynı zamanda sabah, öğle ve akşam Daday’ın doğal ürünleri ile yapılan lezzetli yemeklerle de tatilin keyfini doyasıya yaşayabilecekler.

Bu kamp süresince aileler çocuklarının neler yaptığını İksir Resort Town’un web sitesinden takip edebilme imkanına sahip olacaklar. 9 gece 10 gün tam pansiyon konaklamalı kişi başı paket fiyatı 1600 TL’dir. 2 Şubat 2014 Pazar akşamı düzenlenecek olan Gala gecesine katılmak isteyen aileler için ise 0366 616 10 16 no’lu telefondan rezervasyon yaptırmaları yeterli olacaktır. Bu geceye katılım ücreti kişi başı 45 TL’dir.

http://www.kucukoteller.com.tr/iksir-resort-town

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler