×

Kefi Beach & Suites Erken Rezervasyon Fırsatı 1527 kişi tarafından bu hafta okundu

Bodrum Ortakent-Yahşi sahilinde yer alan Kefi, 100 metre uzunluğunda muhteşem kumsalı, 1000 metrekare güneşlenme ve organizasyon amaçlı doğal çim alanı, 150 kişilik kapalı ve açık restaurantı, 5 junior suit ve 17 standart odası, yelken ve su sporları kulübü ve 200 araçlık otoparkı ile 2013 yaz sezonunda açılmış.
İşletmeciliğini Bodrumlu ARAS ailesinin yürüttüğü Kefi, denizle iç içe konumu, yaz kış açık restaurantı, konforlu, cıvıl cıvıl oteli ve her akşam yemek eşliğinde icra edilen canlı müzik performanslarıyla Bodrum’un tadını çıkarmak, eğlenmek ve rahatlamak için doğru bir adres…

Kefi’nin yöresel lezzetlerden dünya mutfağının seçkin örneklerine, lezzetli mezelerden Türk yemeklerine, bir çok farklı alternatif barındıran menüsü misafirlerinin talepleri doğrultusunda şekillenmiş. Menü, zengin yöresel meze çeşitleri, kalamar, ahtapot, karides, günlük deniz balıkları, Bodrum’un geleneksel kebabı çökertme, ızgara bonfile, sac kavurma, makarna ve mantı gibi Ege ve Akdeniz mutfağının birbirinden özgün lezzetlerini içeriyor.

Kefi’de kahvaltı ayrı bir değere ve öneme sahip. Tamamı yerel üreticilerden temin edilen peynir, zeytin, tereyağı, bal, ev yapımı organik reçeller gibi bir çok çeşidi içinde barındıran Kefi açık büfe kahvaltıya, fırınlarında pişen sıcacık ekmekler, çıtır çıtır simitler, sahanda yumurtalar ve omletler eşlik ediyor. Bol çeşitli, doğal, açık büfe Kefi kahvaltısı güne muhteşem bir başlangıç vaat ediyor.

ERKEN REZERVASYON İNDİRİMİ (01.04.2020 ) TARİHİNE KADAR YAPILAN REZERVASYONLARDA, 3 GECE VE ÜSTÜ KONAKLAMALARDA  %15 İNDİRİM UYGULANACAKTIR.

REZERVASYONUN GARANTİSİ İÇİN %50 ÖN ÖDEME ALINMAKTADIR.

İletişim: https://kucukoteller.com.tr/kefi-beach-suites
KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler