×

Kemer Çamyuva Hotel Berke Ranch'te Bayram Fırsatı 525 kişi tarafından bu hafta okundu

Bayram fırsatı! Ağustos 2020

Yeşil ve mavinin buluştuğu Çamyuva'da, 29 Temmuz – 05 Ağustos arası minimum 3 gece rezervasyonlarda, bir masaj ve binicilik dersi, bayram hediyemiz.

Bilgi için: [email protected]
+90 242 818 0333
https://www.kucukoteller.com.tr/hotel-berke-ranch-and-nature

ÇAMYUVA'DA SAKLI CENNET
Çamyuva-Kemer'de, Tahtalı Dağı eteklerinde çam ormanları içinde yer alan ve muhteşem bir volkanik oluşum olan İkiz Tepeler'e bakan 60 odalı Hotel Berke Ranch & Nature'da Akdeniz'in yüce dağlarının tadını çıkarın.
Efsanevi Likya Yolu'nun tam üzerinde olan ve Phaselis Antik Kenti'ne 5 kilometre, Olimpos Antik Kentine ise sadece 15 kilometre uzaklıkta konumlanan doğa ve hayvan dostu otel, yaklaşık 30 yıl önce Berke Bozkurt tarafından bu muhteşem coğrafyada bir binicilik merkezi olması hayaliyle kuruldu. İki veya tek katlı farklı binalar şeklinde 18.000 metrekareye yayılan otelde çam ormanlarının, portakal bahçelerinin taptaze havasını içinize çekerken günü, ister dağlarda veya sahilde at binerek, ister tesisten servislerinin bulunduğu özel sahillerinde veya palmiyeler altındaki açık havuzunda kulaç atarak geçirebilirsiniz.

Otelde 300 metrekarelik bir açıkhava havuzu, a la carte hizmet veren lobi restoranları İkiz Tepeler ve havuz başı restoranı bulunuyor. Kış döneminde ise konukları şömine başında sıcacık kahvelerini yudumlamayı tercih ediyor.
Enerjik bir tatil arzulayanlar, tenis kortunda ter atabilir, fitness alanında ağırlık, crossfit yapabilir veya masa tenisi oynayabilirler. Lobi barındaki bilardo masası da, kimi misafirlere büyük keyif veriyor. Akşam eğlencesi ise, ranch'in yanında yer alan Cowboy Bar'da; kamp ateşi yakılıp ılık yaz gecelerinin tatlı ritmiyle dans ediliyor.
Minik konukları da gün boyu deniz ve havuz keyfi yaparken, yemyeşil bahçelerinde oynayabilir, baharat bahçelerinin hasadında personele yardım edebilir, ağacından meyve toplayabilir veya ilk at binme deneyimlerini yaşabilirler.
Çamyuva'nın tarihi ve doğal güzelliklerinin tadını tam anlamıyla çıkarmak için, tatilinizi tüm bunlara ek, farklı aktivitelerle taçlandırmanızı öneriyoruz. Rehberli Tahtalı Dağı bisiklet turlarından, Phaselis Antik Kenti gezisine, gündoğumunda atla sahil keyfinden çam kokuları arasında yoga kamplarına kadar birçok farklı aktivite ile tatilinizi kişiselleştirebilmeniz için, lütfen otel ile temasa geçin.
-    Günlük temizlik, çıkış yapan odanın 48 saat havalandırılması, Sağlık Bakanlığı onaylı sprey sistemi ile dezenfeksiyon + bakanlığın turizm tesislerine yönelik genelgesinin uygulanması.

🏖Plaj: Otelin Qualista Beach ile anlaşması var.
- Güvenli Turizm Sertifikasına sahibi.

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler