×

Konvoy Hotel & The Country Club 11 - 12 Şubat Sevgililer Günü Programı 80 kişi tarafından bu hafta okundu

Konvoy Hotel & The Country Club'dan Sevgililer Günü'ne Özel Promosyonlar

Konvoy Hotel & The Country Club'da Sevgilinizle Romantik bir Akşam Yemeği: Kişi başı 120 TL
Menü: Kremalı Mantar Çorbası - Kabak Kalyesi - Portakal Soslu Mevsim Salatası - Badem Soslu Dana Bonfile veya Fırında Piliç Sarma - Çerkez Lokumu

Konvoy Hotel & The Country Club Romantik bir Akşam Yemeği + Çift Kişilik Odada Konaklama + Odanıza Şarap ve Meyve Servisi + Odanıza özel servis edilecek Pazar Kahvaltısı: Kişi başı 210 TL

Konvoy Hotel & The Country Club, doğal yaşam bilinci ile yola çıkmış olan Türkiye’nin ilk ”Cittaslow”  ( Sakin Şehir ) unvanına sahip olan Seferihisar bölgesindedir.

Doğaya dost ve yenilikçi hizmet anlayışı ile yapılandırılan tesis spora yönelik aktiviteler ile sosyal yaşam alanlarını tek bir çatı altında toplamaktadır.

Konvoy Hotel, 12 Club Odası ve 12 Country Odası olmak üzere toplam 24 odadan oluşan konaklama imkanı sunmaktadır. Birbirinden farklı dekorasyonda ve ruhta yapılandırılan odaları tüm yenilikçi hizmetleri de bünyelerinde barındırmaktadır.
Yöresel lezzetlerin buluştuğu Çiftlik Evi Restaurantı, acıktıkça atıştırmalık Snack Restaurantı soğuk kış günlerinde şöminesinin başında yemek yiyebileceğiniz Konvoy A La Carte Restaurantı siz misafirlerinin hizmetindedir. Irish Pub içkinizi yudumlamak ve dostlarınızla sohbet edebilmeniz için en uygun yer olacaktır.

The Country Club, amatör binicilerin özel eğitmenler nezaretinde binicilik eğitimi alabilecekleri bunun yanı sıra ulusal ve uluslararası yarışlara da ev sahipliği yapabilecek düzeyde konum ve alt yapıya sahiptir.
Güzelbahçe’den Seferihisar’a giderken, Yelki ve Çamlı köylerini geçince karşılaşılan Bademler Köyünde bulunan tesisimiz, İzmir şehir merkezine ve Alaçatı – Çeşme’ye 35 km. İzmir Adnan Menderes Havalimanına 40 km., Seferihisar ve Urla’ya 10 km. ‘lik eşit yakınlıktadır.

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler