×

Kurban Bayramı Tatili için seçenekler 108 kişi tarafından bu hafta okundu

Önümüzde herkesin bir an önce gelmesini beklediği, 9 günlük Kurban Bayramı tatiline az bir zaman kaldı. Kışa girmeden bu fırsatı kaçırmak istemeyenler şimdiden tatil planları yapmaya başladılar. Peki sizin tatil planınız hangisi ?

İşte size birbirinden cazip ve özel 4 tatil seçeneği

Şile Lavanda Otel:

İstanbul Şile yakınlarında, çam ormanlarının arasında gerçek bir cennet. Benzerine ender rastlayacağınız güzellikte şık bir küçük otel.
Klasik müzik eşliğinde temiz hava ruhunuzu dinlendirirken, aynı zamanda vücudunuzun da dinlenip enerji kazanacağı bir spa otel Lavanda. Leziz yemekleri ile de medyada adından oldukça sık bahsettiriyor. Türkiye’nin balayı otelleri arasında seçim yapmak isterseniz, Lavanda Otel kesinlikle 1 numaralı tercihiniz olmalı..

Adres : Ulupelit Köyü- Seçkin Sokak No :2 Şile / İstanbul http://www.kucukoteller.com.tr/lavanda
Telefon : 0 216 736 56 40

Alaçatı Tashmahal Otel :

Alaçatı, son yıllarda Türkiye’nin gözde tatil beldeleri arasında yer alıyor. Tashmahal Otel, klasik Alaçatı otel tarzından romantik havası ve 1864 yılından bugüne izler taşıyan masalsı mimarisi ile ayrılıyor. 150 yıllık büyüleyici konak, şimdi 8 odalı Tashmahal Alaçatı otel. Huzurlu ve romantik bir tatil için yer bulabilirseniz oldukça şanslısınız..

Adres : Tokoğlu mah. 1005 sok.No: 68 Alaçatı / Çeşme / İzmir http://www.kucukoteller.com.tr/tashmahal
Telefon : 0 232 716 01 22

ASCOT HOTEL BÜYÜKADA'DA KURBAN BAYRAMI FIRSATI !

Kurban Bayramında 3 gece konaklamalarda 20% indirim! Hemen rezervasyon yapmak için tıklayın! ...veya http://www.kucukoteller.com.tr/ascothotel ziyaret edin !

Sedirli Ev Otel :

Sedirli Ev Otel, Alaçatı butik otelleri arasında küçük otel olarak nostaljik havası ile cezbediyor. Kış aylarında şömine keyfi ile sıcacık bir atmosfer bulacağınız otel, bayram tatiliniz için ideal bir mekan. Bu otelde sessizlik ve huzuru birarada bulurken aynı zamanda beldenin merkezine yürüyüş mesafesinde konaklayacaksınız. http://www.kucukoteller.com.tr/sedirliev
Adres : Hacı Memiş mah.2067 sok.No : 5 Alaçatı / Çeşme / İzmir
Telefon :0 232 716 92 71

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler