×

Kuşadası Hotel Carina Şubat Ayı için Çok Özel Bir Promosyon Düzenliyor 73 kişi tarafından bu hafta okundu

Kuşadası Hotel Carina, Şubat ayı süresince takipçilerimize çift kişilik oda+kahvaltı 150 tl özel fiyat sunuyor ve La Campana Cuisine A'la carte restaurantında tüm harcamalar %15 indirimli sunuluyor.

@hotelcarina09
☎ 0256-6124021
www.kucukoteller.com.tr/hotel-carina

Otel Hakkında:

Hotel Carina, Ege’nin en güzel liman şehri Kuşadası’nda denizin gökyüzüne karıştığı doyumsuz manzaraya karşı unutulmaz bir kaçış noktası.
Herodot’un “dünyanın en güzel gökyüzüne ve en iyi iklimine sahip” olduğunu söylediği eşsiz gün batımı ile ünlü Ege Bölgesindeki otel Agah Gökahmetoğlu tarafından 1999 yılında kurulmuş. Hotel Carina ismini, antik bir Yunan şehri olan Milet’te bulunan, Yüz yıllar boyunca Milet şehrini canlı tutan ticari faaliyetlerin yer aldığı limanın adıdır.

Hotel Carina, Ege Denizinin incisi Kuşadası liman şehrinde, eşsiz gün batımı ile ünü tüm dünyaya yayılmış sahilinde, 3500m2 alanda, “Özel Kategori Belgeli” Akdeniz mimarisi ile tasarlanmış, Rustik ve tarihi ögelerin birlikte kullanımıyla dekore edilmiş ve tüm odalarından Ege Denizine açılan pencereleriyle eşsiz manzarasıyla tasarlanmış bir otel.

Hotel Carina “Bed & Breakfast” ve ‘’Half Board’’konseptleri ile; farklı olanaklardaki konforu, gerçek hizmet kalitesiyle birleştirmiş, beklentilerinizin ötesinde size hizmet veren şehir içi oteli. Otelin şehir içinde limanda olması, misafirlerine şehrin merkezinde olup canlı yaşama tanıklık etmelerine imkan verirken aynı zamanda mimarisi ve yapısı itibariyle şehrin karmaşasından uzak hissetmelerine de imkan vermektedir. Plajlar, alışveriş merkezleri, gece ve diğer eğlence mekânları gibi pek çok rağbet gören yerlere yakın mesafededir. Şehrin merkezine 500 m., en ünlü plajlara 500 mt. ve Adnan Menderes Havalimanina 70 km., İzmir’e 90km. mesafededir. Yakınlarında Efes Harabeleri ve Meryem Ana Kilisesi dünyanın en önemli antik kent merkezlerindendir. Ayrıca Güvercin Ada Kalesi, Selçuk, Şirince Köyü, Milli Park, Priene önemli tarihi yerlerdir.

#kusadasi #kuşadası #şubat #promosyon #kucukotellerhotelcarina

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler