×

Lila Restaurant - Museum Hotel 155 kişi tarafından bu hafta okundu

Bu sezon 3. hizmet yılını tamamlayacak olan alacarte restaurantı Lil'a 'da; başka hiçbir restaurantta bulamayacağınız Kapadokya'ya has tandır ve taş fırın yemeklerini ve Modern Türk Mutfağının en güzel örneklerini, seçkin bir mutfak ve servis anlayışı ile misafirlerine sunmaya devam ediliyor.

Kapadokya'nın en etkileyici manzaralarından birine sahip olan Lil'a, adının da çağrıştırdığı üzere lila rengi ve tonları ile bezenmiş, Osmanlı ve Selçuklu mimarisi sentezi, büyüleyici bir atmosfere sahip. Kapadokya'nın tek American Express Selects restaurantı olan Lil'a, uluslararası birçok festivallerde ödülleri bulunan şefleri ve alacarte servis konusunda tecrübeli profesyonel ekibi ile Kapadokya'nın en önde gelen 'fine-dining' restaurantı konumunda.

Birçok festivalde ödülleri bulunan Baş Aşçı Mustafa Buyukhan'dan sonra, Şeflerinden Mehmet Ali Akkuş da 2010 Uluslararası Gastronomi Festivalinde bronz madalya ile ödüllendirilerek ödüllü aşçıları arasına katılmış. Sadece 16 yerli ve ithal seçkin şarabın yer aldığı 'Seçkin Şaraplar' menusunde, Kocabağ şarapçılık ve Museum Hotel işbirliği ile özel olarak üretilen 'Museum Hotel Spécial' Cabernet Sauvignon 2009 da bu sene menude yer alacaktır. Otelden tamamen bağımsız girişi sayesinde Lil'a; ister Museum Hotel konaklamalı olsun, ister olmasın, Kapadokya'da bulunan tüm müşterilere (grup veya münferit) çok özel öğle ve akşam yemekleri / Gala yemekleri için hizmet vermektedir.

Adres: http://www.kucukoteller.com.tr/museum-hotel

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler