×

Museum Hotelin Sevgililer Haftası ile Aşkınızı Doruklarda Yaşayın 50 kişi tarafından bu hafta okundu

Sevgililer Günü kutlamalarını tüm haftaya yayan, Türkiye’nin ilk ve tek “Relais & Chateaux” ünvanlı oteli “Museum Hotel”, 10 – 19 Şubat tarihleri boyunca 3 gece kalan tüm misafirlerine 2 gece konaklama ve kur sabitleme avantajı sunarken, kokteyl, şampanya, çilek tabağı, şarap banyosu gibi ikramlarıyla da kalbi aşkla çarpanların ruhuna dokunuyor !

Aşkın en romantik halini yaşamak isteyen çiftlerin tercihi Kapadokya’da özel konseptiyle öne çıkan, dünyaca ünlü, Türkiye’nin tek “Relais & Chateaux” ünvanlı oteli “Museum Hotel” 14 Şubat Sevgililer Günü’ne anlam katan yaklaşımlarıyla fark yaratıyor.

23’ü mağara, 7’si taş, her biri ayrı konseptle tasarlanan ve bambaşka hikayeleri yaşatan, toplam 30 odalı Museum Hotel bu sene Sevgililer Günü’ne özel 10 – 19 Şubat tarihlerinde kur sabitli ayrıcalıklı bir konaklama paketi sunuyor. “2 + 1= 2” sloganıyla 3 gece konaklamayı 2 gece üzerinden sunan Museum Hotel, Sevgililer Günü misafirlerini kokteyllerle karşılıyor, odalarında şampanya ve çilek tabağı ile romantizmi üst doruklara taşıyor.

Museum Hotel bunlara ek olarak konaklama boyunca her gün 17.00 – 19.00 arasında sıcak şarap ikramı yapıyor, tüm ekstralarda %15 indirim avantajı sunuyor ve ruhu, bedeni arındıran, dünyaca ünlü starların vazgeçilmez bakım ritüeli şarap banyosunu da hediye ediyor.

Museum Hotel 10 – 19 Şubat Valentine’s Week boyunca, dünya çapında ünlü şef Murat Bozok’un aşkla hazırladığı lezzetleri, özel masaj deneyimleri, Göreme Vadisi’nden Aşk Vadisi’ne, Güvercinlik Vadisi’nden Kızıl Vadiye, Avanos Dağları’ndan Erciyes Tepelerine uzanan benzersiz manzarası eşliğinde tüm sevenleri kendilerini ayrıcalıklı hissedecekleri bir deneyime davet ediyor!

www.museumhotel.com.tr
Rezervasyon için; 0(384) 219 22 20
Adres: Tekelli Mahallesi, No. 1, Uçhisar, P.K. 50240, Nevşehir / Kapadokya

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler