×

Patara Prince den KucukOteller.com.tr Misafirlerine Jest 87 kişi tarafından bu hafta okundu

Patara Prince Hotel&Resort tüm suitlerinde geçerli olmak üzere , KüçükOteller.com.tr misafirlerine özel ‘’ 7 gecelik konaklamalarda özel % 35 indirim uyguluyor!

PATARA PRINCE Hotel & RESORT  EŞSİZ  SUİTLERİNE  BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİ…
“CABANA SUİT ”
            Misafir memnuniyetini ilke edinmiş, ödüllü mimarisi, mavi bayraklı denizi ve muhteşem bahçeleri ile Patara Prince Hotel & Resort, 2013’e yeniliklerle giriyor. Akdeniz’e uygun modern tasarımı ile Cabana Suit,  kendine bitişik sıfır havuzu,  verandası, deck güneşlenme terası, muhteşem Kalkan Koy manzaralı bahçesi ve özel salonu  ile misafirlerinin beklentilerinin çok üzerinde eşsiz  bir keyif sunuyor.
          Hizmet kalitesini yükseltmek adına, konsept, malzeme, özel  anlayışla tasarlanan dekore edilen oda ve suitleri, lobi ve Jasmine Kahvaltı Salonu’nda yapılan etkin mimari dokunuşlar  ile misafirlerinin konforuna verdiği önemi, özeni  2013’te katlamış görünüyor. 
          Patara Prince’in Lobisi  yeni bir konsept ışığında yenilenmiş  ve kahvaltı salonu  genişletilmiş ve tüm mobilya ve aksesuarlar yenilenmiş. Tatilde kafanızı dinlerken, vazgeçemeyeceğimiz internet  dünyadan da uzaklaşmamak için ortak alanlar,  Plazma TV lerin digital 90 kanallı yayını ile oda ve suitlerinde wifi ve kablolu interneti  ücretsiz sunuyor.  Banyolarındaki kişisel bakım ürünlerinde de Molton Brown tercih edilmiş,  yüksek kalitedeki havlu ve tekstil ürünleri de konforunuza konfor katıyor.

         İç ve dış mekanlardaki bu güzelliklerin yanında, Patara Prince  özenle seçilmiş şefleri  tarafından hazırlanan damak zevkinize hitab eden leziz yemekleri  ve A La Carte Restoranları, özlenen nostaljik Piyano Teras Barı ile 2013 için mükemmel bir tatil seçeneği…

İletişim: Kontak Kişi : Pelinsu Batur

Telefon 1 : 0 242 844 3920 PBX

 

Adres: Kalkan / Antalya
 
KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler