×

Saklı cennet! Palace Hotel Olive Odore 52 kişi tarafından bu hafta okundu

Saklı cennet; Palace Hotel Olive Odore

Dünyanın ilk güzellik yarışmasının yapıldığı İda’da, İsviçre Alpleri'nden sonra oksijen oranı yüksek ikinci yer olan bugünkü adıyla Kazdağı'nın eteklerinin şirin beldesi Küçükkuyu'da bulunan Palace Hotel Olive Odore, tertemiz havası, alternatif tatil seçenekleri ve lezzetli yemekleriyle kış aylarında misafirlerini ağırlıyor. Her odasında merkezi sistem klima ve kaloriferi bulunan Olive Odore, kış misafirlerin özel keyif ve ihtiyaçları da en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü suite odalarında, şömine başında zengin şarap kavından seçeceğiniz lezzetlerle keyifli akşamlar geçiriliyor . Dinlenme amaçlı tatillerin yanı sıra kültür gezileri, toplantı ve seminerler'in de düzenlendiği otel, dağcılık, yürüyüş, dalış ve av turizminin de yapıldığı Palace Hotel Olive Odore'da misafirler doğa içinde meditasyon ve yoga saatleri de yapabiliyor. Yanı sıra Olive Odore Yılbaşı gecesini Kazdağı eteklerinde geçirmek isteyen misafirler için nezih bir program sunmaktadır.

Kasım 2014 - Nisan 2015 arası - Şömineli Suit odalarda oda kahvaltı iki kişi gecelik 260 TL – 300 TL ( yılbaşı gecesi hariç )

Yılbaşı programı : Yarım pansiyon konaklama ( sabah kahvaltısı, yılbaşı akşamı özel yemeği, limitsiz alkolsüz içecekler, limitli alkollu içecekler, ve nezih bir müzik programı )

Standart odalarda iki kişi konaklama : 500 TL Şömineli suit odalarda iki kişi konaklama : 600 TL

Olive ODORE Palace Hotel Küçükkuyu, Çanakkale

Tel : 0286 752 55 72 – 73

www.oliveodore.com

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler