×

Sevgililer Gününü Foça da geçirmek isteyenlere Bülbül Yuvasından çılgın bir Sevgililer Günü Partisi 144 kişi tarafından bu hafta okundu

Bülbül Yuvası, Foça, İzmir

Deniz kenarında ve doğanın içinde, şehrin tüm karmaşasından uzak ve baş başa geçireceğiniz bir Sevgililer Günü hayal ediyorsanız İzmir Foça Bülbül Yuvası Otel tam size göre bir seçenek.

Beş yıldır âşıkların, aşkları eskimeyenlerin uğrak yeri olan Bülbül Yuvası Butik Otel’in Sevgililer Günü hazırlıkları çoktan bitti. Burada her şey ve her detay âşıklar için planlanmış. Her şey sevginiz daha da perçinleşsin diye.

Her odası birbirinden farklı ve modern dekore edilmiş Bülbül Yuvası’nda afrodizyak akşam yemeğinden sonra gece yarısı çılgın bir Sevgililer Günü Partisi ile unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz. Sevgililer için elinden geleni yapan tesisin hedefi, 2015 Sevgililer Günü’ne kadar tadı damaklardan silinmeyecek bir gece yaşatmak. Üstelik Sevgililer Günü’nü Bülbül Yuvası’nda kutlayıp evlenme kararı alanlara  % 20 balayı indirimi ve sürpriz ikramlar da otelden.
 

Telefon 1 : +90 232 812 51 52

 
Telefon 2 : +90 530 442 87 96
Adres: Atatürk mah. 121. sok. No:20 Foça/İzmir

Denize Olan Mesafe : 50 metre

 
Havaalanına Olan Mesafe : 95 km
 


 

 

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler