×

Siz Bir Yıldızsınız Jupiter de konaklamaya Layıksınız.Jupiter Suits Dragos / İstanbul 23 Nisan Promosyonu % 20 İndirim 73 kişi tarafından bu hafta okundu

İstanbul Dragos'ta yer alan Jupiter Suits, sizler için 23 nisan da %20 indirim promosyonu hazırladı. 

Rezervasyon için: +90 216 371 70 38 Oteli görmek için tıklayınız: Jupiter Suits

Otel Hakkında: Anadolu yakasinda, Dragos Tepesinin eteklerinde ve Prens Adalarina hakim bir konumda 9 kişilik yatak kapasitesine sahip tesiste, Dragos'un bahçe içinde evlerinin bulunduğu, sehre çok yakın ve doğanın kendini özgürce ifade edebildiği bu cennette, konaklamanın ayrıcalıklarını yasayabilirsiniz.

Tesis, Dragos Sahiline yürüme mesafesinde yer alıyor. Üst kattaki odaları, Marmara Denizi ve Prens Adaları manzarasına sahip. 

Pansiyonun, maviyle yeşilin buluştuğu cennet bahçesinde yaz ayları boyunca açık yüzme havuzu serinleyebilmeniz için hizmet veriyor.
Havuz başında akşam yemeğinizi yiyebileceğiniz, zevkle içkinizi yudumlayabileceğiniz ve kendinizi evinizin bahçesinde olduğu kadar rahat hissedebileceğiniz çok özel bir mekan.

ODALARI ''CENNETE AÇILAN PENCERE'' 
Odaların dekorasyonunda kullanılan doğanın sıcak renkleri, Dragos'un eşsiz çiçekleri ve ağaçlarıyla bütünleşerek, konukların kendilerini bulutların üzerinde uçusan melekler gibi mutlu ve huzurlu hissetmelerini sağlayacak kadar iddialı. Her sabah pencereyi açtığınızda ''Cennete Açılan Pencere'' denizin mavisinin bol oksijenli çamlarla birlestiğini ve bin bir çeşit çiçeğin arasından kuşların sizi ''Günaydın'' diye selamladığını göreceksiniz.

Odalarına, denizin mavisiyle yeşilin buluşmasından esinlenerek Dragos'un bahçelerini süsleyen çiçeklerin isimleri verilmiş.
Manolya, Begonvil, Leylak, Sardunya. Begonvil'in şöminesi ve terasıyla, Manolya'nın Jakuzisi ve deniz manzarasıyla, Leylak ve Sardunya'nın farklı konseptleriyle misafirlere farklı alternatifler sunuluyor.

 

 

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler