×

Size Özel bir Adanız Olsa ? 72 kişi tarafından bu hafta okundu

SİZE ÖZEL BİR ADANIZ OLSA?

Tıpkı, suya yansıyan yüzümüz gibi hayallerimizdeki cennetin yeryüzüne yansıması olan Kalem Adası Oliviera Resort, bir tatile değil, âdeta bir rüyaya davet ediyor.

Kalem Adası Oliviera Resort, kısa veya uzun bir tatil bir yana, ömür boyu zamanı su gibi yaşatacak ve tutkunu olunacak özellikte bir yer… Sanki bu dünyadan değil gibi…

KALEM ADASI OLIVIEARA RESORT BU SEZON KONAKLAMALI ÖZEL PAKETLERİ AVANTAJLI FİYATLARLA MİSAFİRLERİNE SUNUYOR

Akvaryumdan farksız  turkuaz bir denizin tam ortasında, palmiyeler, rengarenk çiçekler ve ağaçlarla süslü bitki örtüsü ile göz kamaştıran, bir ada düşleyin.

Biz de sizi, düşünüzü gerçek kılan, keşfedilmemiş cennetiniz Kalem adası Oliviera Resort ile tanıştıralım.

ODALAR & SUITLER

Özenle dekore edilmiş 44 odaya sahip otelin en özel mekanı olan Şato'da bulunan, deniz manzaralı 7 suit'in herbirinde farklı ambiyans yaşanıyor. Şato'daki Balayı Suiti, Kral dairesi, hamamlı odalar ve yepyeni Manolya Odalar kişiye özel tatili hissettiriyor.

Romantik ambiyansı ile özellikle düğün, balayı, yıldönümü gibi en özel günlerin kutlamalarında çok tercih edilen Kalem Adası'nda toplantı ve seminerler de çok keyifli ve verimli geçiyor. Kalem Adası, Özellikle şirket toplantılarına ve üst düzey yönetici toplantılarına ev sahipliği yapmaya devam ediyor.
 Muhteşem manzara eşliğinde sunulan kahvaltılar ve Midilli'ye karşı yenilen akşam yemekleri damak zevkine fazlasıyla hitab ediyor.


ARGUNISSIA SPA:

Dinginlik vahasında tüm duyularınızı harekete geçirin, yenilenirken yepyeni bir dünya keşfedin…
Argunissia Spa , sıcak taş uygulamalarından çamur ve yosun banyosuna, aromatik bakımlardan, ileri teknik DNA çözümlerine dayalı anti-aging programlarından selülit tedavilerine ve kişiye özel SPA paketlerine kadar birçok hizmeti içinde barındırıyor.
 
SU SPORLARI

Görülmeye değer bir deniz altına sahip adada TSSF onaylı 1 yıldızdan 3 yıldıza kadar dalış brovesi ve uzmanlık sertifikaları veren Su Sporları merkezinde ister broveli dalış ister deneme dalışı (discovery) imkanlarıda sunuluyor.
Ada çevresinde gezinti yapıp değişik koylarda denize girmek isteyen misafirler için kişiye özel Bot turları düzenleniyor.

2014 YILI ÖZEL FIRSATLAR:

TATİLİN TADI KALEM ADASI OLIVIERA RESORT’TE BU YAZ  FARKLI YAŞANACAK!

ERKEN REZERVASYON İNDİRİMLERİ VE HAFTA İÇİ KONAKLAMALARDA ‘4 KAL 3 ÖDE’  AYRICALIKLARI YANI SIRA ÖZEK PAKET PROGRAMLARIYLA GEÇ KALMADAN SINIRLI SAYIDA BULUNAN ODALARDAN YERİNİZİ AYIRTIN.

ULAŞIM BİLGİLERİ:

İzmir Havaalanı’na 130 km, Edremit Havaalanına 85 km olan Ada'mıza kendi özel aracınızla gelmek isterseniz Bandırma Feribotu’ndan 280 km'dir.

300 araçlık açık otoparka geldiğinizde karada bulunan iskeleden Ada'mızın özel teknesi tarafından karşılanarak 3 dakika içinde Ada'ya getiriliyorsunuz.

Arzu ettiğiniz takdirde VIP Ulaşım Hizmetlerinden yararlanabilirsiniz:
•    Özel araçlarla havaalanı transferi
•    Helikopterle ulaşım
•    Deniz uçağı ile ulaşım
 

Otele ulaşmak için: www.olivieraresort.com

Kontak Kişi : Rüstem ÖLMEZ
Telefon 1 : +90(232) 677 80 23
Telefon 2 : +90(232) 677 80 24
Adres : Bademli Köyü Dikili Izmir
KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler