×

Sömestr Tatili Binicilikle Renklensin - İksir Resort Town Kastamonu 113 kişi tarafından bu hafta okundu

Sömestr Tatili Binicilikle Renklensin - İksir Resort Town Kastamonu

Bütün bir dönem boyunca çalıştılar, sınavlara girdiler, başarılı oldular ya da sonraki dönemde iyi sonuçlar almak üzere daha çok çalışacaklarına dair söz verdiler.

Öyleyse iyi bir motivasyonu hak ettiler. 24 Ocak 2015 tarihinde başlayıp 8 Şubat 2015’te sona erecek yarıyıl tatilinde çocuklarınızı özel bir aktiviteyle ödüllendirmek ya da bütün bir dönemin yorgunluğunu atarak ikinci döneme daha motive bir şekilde hazırlanmalarını sağlamak istemez misiniz?

Çocuklarını bu yarıyıl tatilinde farklı bir etkinlikle sevindirmek isteyen anne babalar İksir Resort Town’a gelerek, çocuklarını binicilik sporuyla tanıştırabilir ve birlikte keyifli zaman geçirebilirler. Kapalı manejlerimizde, her türlü olumsuz hava koşulundan uzak ve rahat bir ortamda, profesyonel eğitimcilerin gözetiminde binicilik aktivitelerine ve eğitimlerine katılacak çocuklarınız; yardımlaşma, rekabet ve denge gibi pek çok niteliği daha yakından tecrübe edecekler. Bir hayvanla yapılan tek spor olan binicilik sayesinde ruhsal ve fiziksel gelişimlerini ilerletirken, aynı zamanda bakımlı ve biniciliğe uygun atlarla empati duygularını da pekiştireceklerdir. Sizin ve çocuklarınızın unutamayacağı, güzel anılar biriktireceğiniz, stresten uzak ve keyifli bir binicilik deneyimi için İksir Resort Town manejleri sizi bekliyor.

Telefon 1 : +90 366 616 10 16
Telefon 2 :
+90 532 302 91 84
Web Adresi :
www.kucukoteller.com.tr/iksir-resort-town
Adres :
Daday Kelebek Mah. 37860 Daday - Kastamonu
Denize Mesafe :
100 KM
Havaalanına Mesafe :
4 SAAT
Yol Tarifi
Kastamonu merkeze 28 km uzaklıkta olup her yarım saatte dolmuşlar kalkmaktadır. kastamonudan otelimize servisimiz bulunmaktadır.transfer imkanlarımız mevcuttur.
Kastamonu Otelleri için tıklayın!
KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler