×

Tarih ve Doğayla bütünleşen Dalyan Resort Otelden Sömestr Promosyonu 65 kişi tarafından bu hafta okundu

Dalyan Çayı’nın kenarında, Akropol ve Kaya Mezarları’nın görüntülerine hâkim bir konumda yer alan Dalyan Resort’un, Likya mimarisinden esinlenmiş çizgileri, doğal ve tarihi çevre ile mükemmel bir uyum yaratıyor.  42 tanesi süit olmak üzere, toplam 58 odası bulunan otelde konukların rahatı için her şey düşünülmüş.

Tarihle doğanın iç içe bulunduğu alanda konumlanan Dalyan Resort Otel’de unutulmaz bir tatil sizleri bekliyor…  Lobiden ya da oda kapınızdan çıkar çıkmaz karşınızda mavi yeşil tonlarının zengin armonisi uzanıyor.  Akdeniz’in renk renk çiçekleri ve serin gölgeler sunan ağaçlar ile bezeli bahçenin ortasındaki havuz, gökyüzünün mavisini yansıtıyor.

Panaromik manzara muhteşem: Doğal sazlıkların yeşil perdesi arasından akan Dalyan Çayı’nın karşı kıyısındaki tepeler, çam ormanları ile kaplı… Hemen karşınızda Kaunos’un büyük Akropol’u dev bir kaya anıtı gibi yükseliyor ve bakışınızı hafif sağa kaydırdığınızda Kaya Mezarları’nın mistik etkileşimler yaratan görüntüsü ile karşılaşıyorsunuz. Dalyan Resort size doğa ve tarihle iç içe tatil seçenekleri sunuyor.

Dilerseniz, otel resepsiyonundan bilgi alıp, bölgenin arkeolojik zenginliklerini tanıyabilir, doğa yürüyüşleri, balık avcılığı gibi birçok seçenekten yararlanabilirsiniz. Bu sömestr tatilinizde gözlemlerinizi bol bol fotoğraflayabilirsiniz.

Dalyan Resort,  dünyanın en büyük seyahat sitesi  Tripadvisor.com’u ziyaret eden  yerli ve yabancı seyahat severlerin oyları ile 2012 yılının en iyileri sıralamasında yüzlerce otel arasında Türkiye’deki en iyi 25 otel içerisinde  6.cı sırayı aldı.  Dalyan Resort’te bu sömestr yaşamanız için sizi geleneksel Anadolu misafirperverliği ile konuk etmeye hazır…
 
3 gün ve üzeri konaklamalarda %20 indirim yapılıyor.

Bu oteli sitemizden bulduğunuzu söylemeyi unutmayınız. Teşekkür ederiz.
 
Telefon 1 :+ 90 252 284 5499
Telefon 2 :+90 252 284 55 17
Adres: Maraş mah. 114 sk. no.12 Dalyan / Muğla
Denize Olan Mesafe : Nehire sıfır
Havaalanına Olan Mesafe :18 km


 

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler