×

Taş Teras Otel Kazdağlarında Haziran sonuna kadar kampanya 391 kişi tarafından bu hafta okundu

Taş Teras Oteli sizlere 2012 Haziran ayı sonuna kadar ( bayramlar hariç ) yarım pansiyon 350 TL olan fiyatları üzerinden nakit iskontosu yapıyor.

1 oda kalışlarında: %15
2 oda kalışlarınızda: %20
3 oda ve fazlası kalışlarınızda: %25  

Kazdağlarının batısında Çanakkale Yeşilyurt köyünde, yemyeşil bir doğa, uçsuz bucaksız bir mavilikte taş teras küçük otelde eşsiz bir tatil kaçamağı için misafir olun, dört mevsim kaz dağlarını birlikte yaşayın.

Editör'den: Yıllarca TV programı yapımcısı ve öğretmenlik yapmış olan Filiz Talipoğlu, otelinde konukların yerine kendini koyup tüm ihtiyaçları ona göre belirleyen titiz bir insan.

Eşi Tayfun Talipoğlu ile yıllarca gezgin yaşayıp, bir otelde olması ve olmaması gerekenleri gözlemleme fırsatı bulmuş. Hobi olarak açtığı bu küçük otelde işine, artan sorumluluğu, hizmette kalitenin bilinci ve sevgiyle eğiliyor.

Taş Teras’da tüm odalar teras ve şömineli, körfez, çam ve zeytin ormanı manzaralı, gündoğumu ile mehtabı izlemek için ideal. Her konuda güvenilir, yeme içmede Ege, Rum, Anadolu mutfağı yer tutuyor. Herşeyin doğal ve tazesini tek tercih olarak görmek, yaşanan odalarda titizliğin belirgin oluşu, otelin öne çıkan özellikleri.

Taş Teras'ta huzur dolu saatler, manzara, oksijen, güler yüz, lezzetler ve dostluklar unutulmamak üzere yaşanıyor ve konuklarla tekrar görüşmek üzere vedalaşılıyor.

 

 

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler